Çözüldü AMD sürücüsü silindiği an sistem 800x600 olarak çalışıyor

• Konuyu başlatan Swerp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 190
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swerp

Decapat
Merhaba, ekran kartım AMD ve driverini kurunca çok büyük bir FPS düşüklüğü yaşıyorum. DDU ile silince de PC 800x600 oluyor ve 1 Hz oluyor. Driversız nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücü durumunu AMD aracıyala veya aygıt yöneticisinden AMD GPU'nu seçip öğrenebilirsin.
Ekran kartını DDU ile sildikten sonra;
Bu araca göre AMD sürücün Win update'te görünecektir. Bu rehbere göre gizli o sürücüyü. Sonra manuel AMD sayfasından indir yükle.
Arka planda Windows Update eski sürücüyü yüklüyor olabilir.
Sürücü sürümünü ve tarihini vs. Aygıt Yöneticisi'nden kontrol et. Win Update sürücü'yü iptal et.

Hocam tam olarak nereden kontrol edeceğim? Windows Update'i kapattım kalıcı olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü durumunu AMD aracıyala veya aygıt yöneticisinden AMD GPU'nu seçip öğrenebilirsin.
Ekran kartını DDU ile sildikten sonra;
Bu araca göre AMD sürücün Win update'te görünecektir. Bu rehbere göre gizli o sürücüyü. Sonra manuel AMD sayfasından indir yükle.

Çözüm

Sağ olun hocam işe yaradı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…