AMD Tabanlı Sistem Toplama

Zandarav

Kilopat
Daha fazla  
pcq.jpg

Ek olarak İşlemci : Amd Athlon X4 860K Black Edition FM2+ Soket 3.7GHz 4MB Cache 95W 28nm

Eklenecek başka bir şey var mıdır ?

Teşekkürler

O anakarta apu işlemciler takılır o yüzden ekran kartı alacaksan o anakart+işlemciyi alma eğer o anakartı alacaksan ekran kartı alma !

O anakarta apu işlemciler takılır o yüzden ekran kartı alacaksan o anakart+işlemciyi alma eğer o anakartı alacaksan ekran kartı alma !

FM2+ takıyorum FM2+ tövbe tövbe ne alakası var illaki APU işlemcimi takılıyor saçmaladın.

Anakart FM2+ Soket işlemcide öyle lütfen bilgisi olan birisi yorum atsın !

Hocam HDDniz var mı sadece 120 gb SSD yetmez de ayrıca seçtiğiniz işlemciyi tavsiye etmem gerçekten eski nesil ve emin olmasam da darboğaz yaşayabilirsiniz.

Oynadığım sadece 1 oyun var ve depolama ile işim yok.

HDD daha sonradan eklenecek AMD'nin ilk 28nmlik işlemcisi ve 2014 Ağustosta çıkmış bir işlemci nasıl eski ?

Ayrıca uyumluluk listesine baktım hepsi birbiri ile uyumludur.

Şöyle bir sistemde önermek istedim amd sistem istediğiniz için ve de bazu bileşenleri sizinkilerin aynısını kullanmaya çalıstım daha güncel bir işlemci ile 8 gb ramli soğutucuyu çıkarttım overclock yapmıycaksanız gerek yok ama istiyosanız ssdyi kingston ssdnow300 ile degiştirip alabilirsiniz. Mimarisi farklı diye biliyorum yanlışta bilgilendirmek istemem. Bana kalırsa bu para ile intel ve 960 lı bir sistem toplamak daha mantıklı siz hangi oyunu oynuyosunuz.

Dosya Ekleri

• AMD sistem.jpg
    AMD sistem.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 280
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı