AMD Tabanlı Sistem Toplama

Hocam HDDniz var mı sadece 120 gb SSD yetmez de ayrıca seçtiğiniz işlemciyi tavsiye etmem gerçekten eski nesil ve emin olmasam da darboğaz yaşayabilirsiniz.

Şöyle bir sistemde önermek istedim amd sistem istediğiniz için ve de bazu bileşenleri sizinkilerin aynısını kullanmaya çalıstım daha güncel bir işlemci ile 8 gb ramli soğutucuyu çıkarttım overclock yapmıycaksanız gerek yok ama istiyosanız ssdyi kingston ssdnow300 ile degiştirip alabilirsiniz. Mimarisi farklı diye biliyorum yanlışta bilgilendirmek istemem. Bana kalırsa bu para ile intel ve 960 lı bir sistem toplamak daha mantıklı siz hangi oyunu oynuyosunuz.

860K FX 6XXX serisinden daha güncel ayrıca tek çekirdek performansı daha üstün + 28nm benim oynadığım oyun WarRock.

Sistem gayet güzel dostum rahahlıkla alabilirsin. Ben olsam İntel sistem toplardım ama senin tercihin sistem güzel. Birde 4 GB ram oynadıgın oyun için yeterli fakat GTA 5 oynamak istersen yetmez.

Sistem gayet güzel dostum rahahlıkla alabilirsin. Ben olsam İntel sistem toplardım ama senin tercihin sistem güzel. Birde 4 GB ram oynadıgın oyun için yeterli fakat GTA 5 oynamak istersen yetmez.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Rami zaten 8 GB yapacağım.

Bir de siz bana i3 4160'lı gtx 750 ti tabanlı bir sistem önerisi atabilir misinz gta 5 ve diğer oyunları açabilsin.

Fiyat 2.000 lira civarını geçmesin ?

Anakartı Asus H81 PLUS olarak degıştirin sadece ve 4160 alın. R9 270 GTX 750 Tİ den daha performanslı.

Hatta i5 4460 alabilirsiniz.

Ya da 4160 ve Asus R9 280 alabilirsin. Oyun için daha ideal.

Anakartı Asus H81 PLUS olarak degıştirin sadece ve 4160 alın. R9 270 GTX 750 Tİ den daha performanslı.

Hatta i5 4460 alabilirsiniz.

Ya da 4160 ve Asus R9 280 alabilirsin. Oyun için daha ideal.

Enişteme şu sistemi toplamak istiyorum ;

İ3 4160 > 393 TL

Asus H81M-PLUS > 243 TL

MSİ GTX 750 Tİ > 457 TL

Crucial 8 GB 2x4 > 287 TL ; Gskill veya corsairde olabilir.

Xigmatek Tauro 80+ 500 W > 169 TL

Xigmatek Loki II > 84 TL

Zalman Z3 Plus > 161 TL

WD Caviar Blue 1 TB > 185

TOPLAM : 1979 Bu Sistem ile gta 5 ve diğer oyunları rahatlıkla oynayabilir diye düşüüyorum ?

Loki 2 kullanıyorum. Fan devri 1200 altına inmiyor. Başka ürün almanı öneririm. 50 derece altında tutuyor, o konuda hakkını yiyemem. Sadece biraz sesli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı