AMD THREAD STUCK IN DEVICE DRIVER hatası

TolgaSonn

Centipat
Merhaba, dün sistemin bir anda dondu ve uzunca tepkime vermedi. Ardından düğmesine uzun basarak sistemi kapadım. Daha sonra tekrar açtığımda "THREAD STUCK IN DEVICE DRIVER hatası" ile karşılaştım. Driverla alakalı bir sorun olduğunu anladım ve BIOS üzerinden harici ekran kartımı kapattım sistem sorunsuz açıldı ve AMD ekran kartı sürücüsünü istemimden sildim akşam üstü tekrar oyun oynamak için AMD sürücülerini yüklemek istedim ki yine aynı döngüye girdim. Bazıları yazılımsal bazıları donanımsal olduğunu belirtmiş net destek almak için size minidump dosyalarımı upload ediyorum yardımcı olursanız sevinirim. Not: DDU ile sürücülerimi kaldırıp tekrar kurmayı denedim eğer yazılımsal ise tekrar Windows kurabilirim. Ek olarak Hackintosh+Windows Dual Boot kullanıyordum. DumpFiles

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırın ve WHQL bir sürücü kurun. DDU kullanım rehberi aşağıda.

NOT: Hackintosh hakkında çok bir bilgim yok fakat sorun bundan kaynaklı olmalı.

O sürücüde WHQL logosu var mıydı? Ekran kartınızı OCCT testine sokabilirsiniz bu arada.
Evet WHQL logolu bir sürümdü. Şuan ekran kartı driverim sistemde yok driveri yüklediğim anda sistem mavi ekran vermeye başlıyor sürücüler yüklü olmadan teste sokabilir miyim? Dizüstü cihaz kullanıyorum ekran kartım harici mobil ekran kartı
@Recep Baltaş hocam merhaba vaktiniz var ise minidump dosyamı inceleyebilir misiniz çözemediğim bir mavi ekran sorunum var acaba donanımım da mı bir problem var net bilgiye ihtiyacım var servisle iletişime geçmek için. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı