AMD USB 3.10 üzerinde ünlem işareti var

safa_balci

Picopat
Katılım
13 Haziran 2021
Mesajlar
33
Çözümler
1
Arkadaşlar, oyundayken bağlantım birden kopuyor. Aygıt yöneticisine girdiğimde de AMD USB 3.10 Extensible Host Controller birinde ünlem işareti oluyor.
Sebebi ne olabilir?
 

KITT

Megapat
Katılım
5 Ağustos 2016
Mesajlar
2.144
Makaleler
3
Çözümler
112
Kendisi chipsete ait bir bileşen. Chipset sürücüsünü güncellemeyi deneyebilirsin.


Linke girdikten sonra işletim sistemin hangisi ise onun üzerine tıklayacaksın. Daha sonra AMD Chipset Drivers'ı indir. Bu indirdiğin dosyaya çift tıklayıp kurulumu aç. Kurulumda tüm seçenekler tikli bir şekilde kurulumu gerçekleştir. Kurulum bittikten sonra da bilgisayarını yeniden başlat.
 
KS
KS
safa_balci

safa_balci

Picopat
Katılım
13 Haziran 2021
Mesajlar
33
Çözümler
1
Dün gece son sürümü yükledim fakat bugün aynı şey oldu. Her şey güncel hiçbir problem yok PC de şu anda. Fakat nedense oyunlara girince bazen bağlantı birden kopuyor. Router'dan söktüm kabloyu modeme taktım yine oldu. Wi-Fi ile bağladım PC'yi yine oldu. Bir ara bu olduktan sonra PC açılınca mouse Pad'in ışıkları gelmedi. Şimdi ondan şüpheleniyorum acaba bir şeyleri mi tetikliyor onun USB kablosunu söktüm şimdi de bu şekilde deniyorum. Eğer yine koparsa bu sefer de yeni kablo alacağım oda olmazsa artık yeni BIOS geldiğinde ve Windows 11 ile deneyeceğiz. Bir yerde bir problem var ama deneme yanılma devam ediyorum anlamadım gitti.
Sorunlar çözülmüştür.
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı