AMD USB 3.10 üzerinde ünlem işareti var

safa_balci

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyundayken bağlantım birden kopuyor. Aygıt yöneticisine girdiğimde de AMD USB 3.10 Extensible Host Controller birinde ünlem işareti oluyor.
Sebebi ne olabilir?

Kendisi chipsete ait bir bileşen. Chipset sürücüsünü güncellemeyi deneyebilirsin.

Linke girdikten sonra işletim sistemin hangisi ise onun üzerine tıklayacaksın. Daha sonra AMD Chipset Drivers'ı indir. Bu indirdiğin dosyaya çift tıklayıp kurulumu aç. Kurulumda tüm seçenekler tikli bir şekilde kurulumu gerçekleştir. Kurulum bittikten sonra da bilgisayarını yeniden başlat.

Dün gece son sürümü yükledim fakat bugün aynı şey oldu. Her şey güncel hiçbir problem yok PC de şu anda. Fakat nedense oyunlara girince bazen bağlantı birden kopuyor. Router'dan söktüm kabloyu modeme taktım yine oldu. Wi-Fi ile bağladım PC'yi yine oldu. Bir ara bu olduktan sonra PC açılınca mouse Pad'in ışıkları gelmedi. Şimdi ondan şüpheleniyorum acaba bir şeyleri mi tetikliyor onun USB kablosunu söktüm şimdi de bu şekilde deniyorum. Eğer yine koparsa bu sefer de yeni kablo alacağım oda olmazsa artık yeni BIOS geldiğinde ve Windows 11 ile deneyeceğiz. Bir yerde bir problem var ama deneme yanılma devam ediyorum anlamadım gitti.
Sorunlar çözülmüştür.

Son düzenleme:
Dün gece son sürümü yükledim fakat bugün aynı şey oldu. Her şey güncel hiçbir problem yok PC de şu anda. Fakat nedense oyunlara girince bazen bağlantı birden kopuyor. Router'dan söktüm kabloyu modeme taktım yine oldu. Wi-Fi ile bağladım PC'yi yine oldu. Bir ara bu olduktan sonra PC açılınca mouse Pad'in ışıkları gelmedi. Şimdi ondan şüpheleniyorum acaba bir şeyleri mi tetikliyor onun USB kablosunu söktüm şimdi de bu şekilde deniyorum. Eğer yine koparsa bu sefer de yeni kablo alacağım oda olmazsa artık yeni BIOS geldiğinde ve Windows 11 ile deneyeceğiz. Bir yerde bir problem var ama deneme yanılma devam ediyorum anlamadım gitti.
Sorunlar çözülmüştür.
Biraz geç oldu fakat hemen hemen ayni sorunu yaşıyorum, rica etsem nasıl çozdugunuzu ögrenebilir miyim?

Geri
Yukarı