Çözüldü AMD uygulamasını indirdikten sonra monitör açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berk Alpay

Hectopat
Öncelikle selamlar. Bilgisayarıma AMD'nin uygulamasını indirdim fakat sonrasında birçok oyunda FPS dropu yaşamaya başladım. Sonrasında AMD'nin uygulamasını silmeye çalıştım. Silme işlemlerini tamamıyla bitirmek için tekrar başlatmanız lazım dedi ve tamama bastım. Bilgisayarı yeniden başlattı fakat bir daha monitör açılmadı. Televiyona bağlıyorum arada bir açılıyor. Monitörü laptopa bağlıyorum çalışıyor fakat bilgisayarı monitöre bağlıyorum sinyal yok diyor. Bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Güvenli modda açıp DDU ile silmeyi deneyin. Lakin anlattıklarınız bozulan bir ekran kartı ile de aynı semptomlar.

Güvenli modda açıp DDU ile silmeyi deneyin. Lakin anlattıklarınız bozulan bir ekran kartı ile de aynı semptomlar.

Çözüm
[/QUOTE]
Hangi uygulamayı indirdiniz?
Sanirsam AMD'nin en son uygulaması.

Teşekkürler deneyeceğim gün icerisinde.

Fakat televizyonda açıldığında AMD programı tamamen silinmişti.Acaba bu DDU içindeki uygulamayı mi siliyor yoksa başka bir şey mi?

Son düzenleme:
Şu anda DDU yöntemini yaptım.En son sürümü yeniden yüklüyorum.Eğer olursa umarım fps drop'u yaşamam.Eğer fps drop'u devam ederse tekrar buraya yazarım veya konu açarım.
DDU sayesinde sildim sonra tekrar yükledim en son sürümünü ve açıldı fakat fps drop olma ihtimali çok yüksek.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı