AMD V140 sistem Windows 10 kaldırır mı?

1 çekirdek 1 izlek donanıma sahip bir laptoba Windows 10/11 gibi telemetry dolu casus bir işletim sistemi kurmak hiç mantıklı değil. İşlemcinin performansı E1 1200'den bile düşük. Windows 7'den devam edin, en kötü 8.1 kurun ve tüm telemetry yollarını kapatın. Disk, RAM ve HDD/SSD kullanımını düşürmek için oldukça fazla optimizasyon ayarı yapmanız gerekiyor. Aksi halde stabil bir performans almak çok zor.

1 çekirdek 1 izlek donanıma sahip bir laptopa Windows 10/11 gibi telemetry dolu casus bir işletim sistemi kurmak hiç mantıklı değil. İşlemcinin performansı E1 1200'den bile düşük. Windows 7'den devam edin, en kötü 8.1 kurun ve tüm telemetry yollarını kapatın.

Windows 8.1 kuracağım, sonrasında bir sorun yaşarsam yardım isterim tekrardan. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar Rufus'tan USB'yi biçimlendirirken disk bölüm düzenini GPT olarak mı MBR olarak mı seçmem gerekiyor. Sisteme uygun olan hangisi. Aynı şekilde dosya sistemi kısmını FAT32 olarak mı bırakmalıyım?

Son düzenleme:
Windows 8.1 kuracağım, sonrasında bir sorun yaşarsam yardım isterim tekrardan. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar Rufus'tan USB'yi biçimlendirirken disk bölüm düzenini GPT olarak mı MBR olarak mı seçmem gerekiyor. Sisteme uygun olan hangisi. Aynı şekilde dosya sistemi kısmını FAT32 olarak mı bırakmalıyım?

Olduğu gibi bırak.

Yeni konular

Geri
Yukarı