AMD vs. Intel RTX 2060 sistem seçimi

Bütçe
6000-7250
Ayrı ayrı sitelerden topladığım PC ile farkları kasa ve anakart farkı, sizin topladığınız sisteme 2 tane RAM koydum fiyatı 7051 TL tuttu artı olarak toplu bir şekilde tek siteden almış olucam böyle daha iyi değil mi neden tekrar toplamamı istediniz anlamadım, yani fiyat olarak bir sıkıntısı yok 2 sorum var sadece sizce H410M anakart bu sisteme yakışır mı ve sizce sizin yaptığınız kasayı alayım mı yoksa INNO3D kartları beklemeli miyim?

Ayrı ayrı toplayınca hem stok sorunu azaları hem de daha ucuza gelebilirdi (her zaman değil )
H410 yakışır fena bir anakart değil INNO3D stoklara gelirse 500 TL bir boşluk oluşacak ve bütçe çok rahatlayacak ama ne zaman gelir bilmiyorum GameGaraj'ın canlı desteğine yazdığımda onlarda bilmediklerini açıkladı bence sizde bir canlı desteğe yazın.

Ayrı ayrı toplayınca hem stok sorunu azaları hem de daha ucuza gelebilirdi (her zaman değil )
H410 yakışır fena bir anakart değil INNO3D stoklara gelirse 500 TL bir boşluk oluşacak ve bütçe çok rahatlayacak ama ne zaman gelir bilmiyorum GameGaraj'ın canlı desteğine yazdığımda onlarda bilmediklerini açıkladı bence sizde bir canlı desteğe yazın.

Açıkcası bu yaptığınız sistem bana daha mantıklı geldi çünkü hem fiyat olarak aynılar hem de ayrı ayrı topladığımda tek tek parçalararın gelmesi, ayrı bir şekilde uğraşılması yerine hazır gelmesi işime gelir. Herhangi bir garanti durumundada tek bir siteyle muhatap olmak daha cazip.
Dediğiniz gibi bende canlı desteğe yazacağım, beklediğim süre zarfında gelmezse bu sistemi alacağım herhangi bir sıkıntı çıkmazsa teşekkür ederim.

Geri
Yukarı