AMD vs NVIDIA ekran kartları

3090'ı 6900XT ile karşılaştırman saçma.

O kart oyundan ziyade iş için. Ve 8K oyun oynamak için.
Hocam AMD bile lansmanda kendi testlerinde 3090 ile karşılaştırıyor. Neden saçmaymış anlayamadım? Yarın bir gün olur da AMD yeni bir kart çıkarır ve iş için ürettiklerini söylerse o zaman dediğinize katılırım. Ama şu an için bu kartlar birbirlerine rakip.

Çoğu kişi inat edecek, rehber yapsan inat etmeyecek biri yok.

3090'ı 6900XT ile karşılaştırman saçma.

O kart oyundan ziyade iş için. Ve 8K oyun oynamak için.

RX 6900 XT neden yapıldı o zaman? Neyle karşılaştıralım? RTX 3080 ile karşılaştırsak 20-30 FPS farkı olur.

Genel olarak iyi karşılaştırma olmuş. Nvidia zaten daha üst düzey kartlar yapıyor. AMD ise Mining ile bu aralar gündemde. RX 580 bile Mining konusunda üst düzey Nvidia kartları geride bırakıyor. Bence, bu nedenle satılmayan ve yüzüne bakılmayan AMD katları stokta yok.

NVIDIA ile NVIDIA karşılaştırdım diye üzgün ifadesi atıyorlar. Gerçekten morali bozuk insanlar. Sanki RTX 3060 Ti ile RTX 2080 Super'i karşılaştırmak günah.

NVIDIA ile NVIDIA karşılaştırdım diye üzgün ifadesi atıyorlar. Gerçekten morali bozuk insanlar. Sanki RTX 3060 Ti ile RTX 2080 Super'i karşılaştırmak günah.
Üzgün atmamış biri olarak söylüyorum, neden başlığa ekran kartları karşılaştırması yazmadın da AMD vs NVİDİA yazdın?

3090 ve 6900XT birbirlerinin rakipleri, çünkü başka eşdeğer kart yok ve 6900XT oyun anlamında çok daha karlı bir kart.

Oyun anlamın da öyle ama 6900XT'nin rakibi 3080 Ti olacak.

3090 ile 6900XT'nin arasında oyun farkı az olsa da iki kat daha fazla CUDA çekirdeği var.
Oyun için şu anlık 6900XT alınması tabii ki daha mantıklı. ( RTX ve DLSS olmasa da 3080 fiyatında)

Hocam AMD bile lansmanda kendi testlerinde 3090 ile karşılaştırıyor. Neden saçmaymış anlayamadım?

Oyun anlamında öyle ama NVIDIA 6900XT'nin karşısına 3080 Ti'ı çıkaracak.

RX 6900 XT neden yapıldı o zaman? Neyle karşılaştıralım? RTX 3080 ile karşılaştırsak 20-30 FPS farkı olur.

20-30FPS farkını gösterir misin? Bak ben sana ne göstereceğim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun için attıklarını nereden biliyorsun ki? Çok ön yargılısın.

20-30FPS farkını gösterir misin? Bak ben sana ne göstereceğim :)

Yanlış videoya baktın sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı