AMD Watmann Hatası Hala Devam Ediyor mu?

Kısmen, desem daha iyi olur. RX470 ARMOR kullanıyorum hiç kapanmadı güncelledikten sonra ama sisteminizde ekran kartından kaynaklı olmasa bile bir çöküş yaşanırsa Wattman direkt sıfırlıyor ayarları bu bir özellik sanırım. Bahsettiğim sürüm en son sürüm olan 19.6.3

Yeni RX570'li bir sistem aldım. Sürücüleri güncellemek istiyorum ama watmann hatası gelir diye endişe ediyorum bu sorun hala var mı?
Güncelle dostum. Adrenalin 19.6.3 sürücülerini yükledim. Wattman sorunu falan yaşamıyorum. Bir problem yaşarsan, minik bir ayar var onu uygularız.

Bu videoda yapılanları uyguladım dostlar. O gün bu gündür wattman diye bir sorunla karşılaşmadım. MSI Afterburner yüklemenizi tavsiye ederim. Bazı insanlar işlemci hızını düşürüp deniyor fakat bu yanlış bir yöntem. Bu sorunun PSU kaynaklı olduğunu düşünen var ve bu da yanlış.

Bu videoda yapılanları uyguladım dostlar. O gün bu gündür wattman diye bir sorunla karşılaşmadım. MSI Afterburner yüklemenizi tavsiye ederim. Bazı insanlar işlemci hızını düşürüp deniyor fakat bu yanlış bir yöntem. Bu sorunun PSU kaynaklı olduğunu düşünen var ve bu da yanlış.
Konu olarak paylaşsak insanlara ilaç olabilir :).

kardeşim çok teşekkürler çünkü benim problemim oyunda kilitlenip monitör kapanıyor bir müddet sonra oyun kapanınca açılıyordu tekrar monitör, Watman hatası yani ayarlar sıfırlandı durumu idi bahsettiğin şekilde kesin çözülüyor ben ilave olarak GPU ölçeklendirmeyi kapattım unutmadan MSİ Afterbunerdaki ayar değişikliğini ayarlar kısmının hizasında uygula butonuyla uygulamayı unutmayın ve bilgisayar açılışında açılması ve simge durumunu seçmeyi de unutmayın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı