AMD Wraith Max LED degistirme

eren2525

Hectopat
Gecen V4 kasa aldim. Wraith Max sogutucu hediyeydi ama tanitim videosunda kirmizi mavi yesil ledli iken bana gelende sadece beyaz var. Nereden degistirebilirim?

Keşke o kadar kolay olsa. Ana kartın JRGB soketi yok. JLED soketine bağlantı yapıldığında ise sadece tek renk olarak yanar. Mystic Light programından da sadece nefes alma, yanıp sönme, ışığı açma-kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Renk değiştirmek bu şekilde mümkün değil. Geriye kalan bir yöntem var oda aşağıda görselde işaretlediğim USB kablosu ile bağlantı yaptıktan sonra Cooler Master'ın programı ile renk değiştirme vs. her şeyi yapabilmek mümkün. Maalesef o kablo yok, itopya 'ya mail attım o kablo ile ilgili. Dönüş olunca bildiririm.
wr_max-jpg.412381

Keşke o kadar kolay olsa. Ana kartın JRGB soketi yok. JLED soketine bağlantı yapıldığında ise sadece tek renk olarak yanar. Mystic Light programından da sadece nefes alma, yanıp sönme, ışığı açma-kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Renk değiştirmek bu şekilde mümkün değil. Geriye kalan bir yöntem var oda aşağıda görselde işaretlediğim USB kablosu ile bağlantı yaptıktan sonra Cooler Master'ın programı ile renk değiştirme vs. her şeyi yapabilmek mümkün. Maalesef o kablo yok, itopya 'ya mail attım o kablo ile ilgili. Dönüş olunca bildiririm.
wr_max-jpg.412381
Ben herhangi bir donanima dokunmadan herhangi bir uygulama ile neler yapabilir sadec

wr_max-jpg.412381
Hocam bende bu kabloyu arıyorum ve kablonun özelliklerini bilemediğim için kendimde satın alamıyorum.
Sizin cephede bi gelişme varmı yoksa eğer kabloyu nasıl temin edebiliriz bi fikriniz varmıdır. Teşekkürler.

Hocam bende bu kabloyu arıyorum ve kablonun özelliklerini bilemediğim için kendimde satın alamıyorum.
Sizin cephede bi gelişme varmı yoksa eğer kabloyu nasıl temin edebiliriz bi fikriniz varmıdır. Teşekkürler.

Bu konuyu inceleyebilirsiniz. O kablo malesef yok, bizim modellere uyumlu da değilmiş. Başka şekilde çözdüm.

Arkadaşlar ben v4 aldığımda çalışmıyodu. Ekran "HDMI no signal" diyodu. İtopyaya gönderdik. (HDMI kablosunda ve monitörde problem yoktu, kontrol ettik.) Göndermeden önce yoktu o kablo. Ancak bana pc geri geldiğinde hem pc çalışır duruma gelmişti , hemde o kabloyu takmışlardı. Gerçekten garip. Kabloyu bilinçli olarak takmıyolar demek ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunun çözümü.

Yeni konular

Geri
Yukarı