AMD Wraith Prism alınır mı?

RGB olursa soğutma performansından ödün vermek zorunda kalırsınız. Eğer hemen almanız gerekiyorsa bunu:

Eğer hemen almak zorunda değilseniz reeven Hans'ta AM4 yükseltme kiti olup olmadığını öğrenmeyi bekleyebilirsiniz.

ID-COOLING SE-224-XT ARGB V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat aynısının RGB versiyonu nasıldır hocam performansı düşüyor mu eğer düşmüyorsa 400 TL'ye kadar çıkartabilirim bütçemi.

ID-COOLING SE-224-XT ARGB V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat aynısının RGB versiyonu nasıldır hocam performansı düşüyor mu eğer düşmüyorsa 400 TL'ye kadar çıkartabilirim bütçemi.
Böyle anlayabileceğinizden performanstan ödün verirsiniz yazmıştım da siz yine de öyle anlamışsınız :D. RGB LED için ödediğiniz para ya soğutma bloğundan ya da fandan kısılacağından dolayı böyle demiştim. RGB'siz versiyonunu alıp yanına bir de SilverStone Air Blazer alabilirsiniz. Hem daha ucuza gelir hem de şu an alabileceğiniz en kaliteli ve iyi fanı almış olursunuz.

Reeven Hans'ta AM4 yükseltme kiti bulunuyormuş. 174 TL bu soğutucu için bedava. Bunu tercih etmenizi öneririm, ben de kullanıyorum aynı işlemciyle.

Dosya Ekleri

• 1619908076701.png
    1619908076701.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Arkadaşlar tüm önerilere açığım sizinde fikirlerinizi almak isterim sizce ne almalıyım?

Böyle anlayabileceğinizden performanstan ödün verirsiniz yazmıştım da siz yine de öyle anlamışsınız :D. RGB LED için ödediğiniz para ya soğutma bloğundan ya da fandan kısılacağından dolayı böyle demiştim. RGB'siz versiyonunu alıp yanına bir de SilverStone Air blazer alabilirsiniz. Hem daha ucuza gelir hem de şu an alabileceğiniz en kaliteli ve iyi fanı almış olursunuz.

Reeven Hans'ta AM4 yükseltme kiti bulunuyormuş. 174 TL bu soğutucu için bedava. Bunu tercih etmenizi öneririm, ben de kullanıyorum aynı işlemciyle.

Dostum çok fazla soru soruyorum kusura bakma ama şimdi dediğin soğutucuyu alsam ID-COOLING TF-12025-ARGB Single 12cm 4Pin PWM ARGB Kasa Fanı Fiyat bu fanı üstüne montajlasam RGB fanlı olan tarafı kasaya bakacak şekilde işlemcinin üzerine koysam RGB modeldeki aynı görüntüyü alır mıyım?

Arkadaşlar tüm önerilere açığım sizinde fikirlerinizi almak isterim sizce ne almalıyım?

Dostum çok fazla soru soruyorum kusura bakma ama şimdi dediğin soğutucuyu alsam ID-COOLING TF-12025-ARGB Single 12cm 4Pin PWM ARGB Kasa Fanı Fiyat bu fanı üstüne montajlasam RGB fanlı olan tarafı kasaya bakacak şekilde işlemcinin üzerine koysam RGB modeldeki aynı görüntüyü alır mıyım?
REEVEN Rc-1205 Hans Cpu Soğutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kesinlikle bunu alın hocam. Fan almanıza da gerek kalmaz. Üzerindeki fan Türkiye'deki en iyi fan çünkü.

O kadar iddialı ürün yani? Yanından termal macun geliyor mu ve sarı fanları hoşuma gitmedi RGB bir fan alıp montajlayabilir miyim şimdiden yardımların için çok teşekkürler.
Fanını değiştirmeniz saçma olur. Yanında kaliteli bir termal macun geliyor. 94 CFM ve 3.82 mm H2O değerlerine sahip o fan. Yani isteseniz dahi bulamayacağınız özellikleri var.

Fanını değiştirmeniz saçma olur. Yanında kaliteli bir termal macun geliyor. 94 CFM ve 3.82 mm H2O değerlerine sahip o fan. Yani isteseniz dahi bulamayacağınız özellikleri var.

Hocam değiştireyim demiyorum arka bloğuna montaj yapabiliyorsak RGB bir fan alıp montajlayayım kasamda daha iyi bir görüntü yaratayım diyorum böyle bir şey yapmam mümkün mü?

Hocam değiştireyim demiyorum arka bloğuna montaj yapabiliyorsak RGB bir fan alıp montajlayayım kasamda daha iyi bir görüntü yaratayım diyorum böyle bir şey yapmam mümkün mü? Hocam lütfen cevaplayın arkasına ekstradan fan alıp montajlayabilir miyim?

Son düzenleme:
Hocam değiştireyim demiyorum arka bloğuna montaj yapabiliyorsak RGB bir fan alıp montajlayayım kasamda daha iyi bir görüntü yaratayım diyorum böyle bir şey yapmam mümkün mü?

Hocam değiştireyim demiyorum arka bloğuna montaj yapabiliyorsak RGB bir fan alıp montajlayayım kasamda daha iyi bir görüntü yaratayım diyorum böyle bir şey yapmam mümkün mü? Hocam lütfen cevaplayın arkasına ekstradan fan alıp montajlayabilir miyim?
Arkasına da fan takabilirsiniz fakat içinden bir klips çıkıyor. Ondan bir tane daha bulmanız gerekir. İnce bir tel. O yüzden takamazsınız.

Geri
Yukarı