AMD Wraith Prism kaç RPM?

emirhan.vurgun

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhabalar,
Ryzen 5 5600X işlemci için AMD Wraith Prism soğutucu düşünüyorum.
Fan hızı kaç RPM'e kadar çıkıyor?
BIOS'tan ayarlaması yapılabiliyor mu yoksa fanın üzerinde l / h tuşu ile mi hız ayarı yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maks 3300 RPM in üzerinde olması lazım dün Biosta fan ayarlarını kurcalarken gördüm. Üstündeki ayar biraz daha agresifleştiriyor fanı. 1000 RPM de dönüyorsa 1300 de dönmeye devam ediyor gibi. Ayrıca yazılımdan da kontrol edebiliyorsun tabii.

Daha önce Wraith Spire kullanıyordum. Yani Wraith Prism alt modeli, 2700 rpm de çalışıyordu.
Bu akşam hem işlemci hem soğutucu elimde olacak. deneyimi net şekilde öğreneceğim.

Merhabalar,
Ryzen 5 5600X işlemci için AMD Wraith Prism soğutucu düşünüyorum.
Fan hızı kaç RPM'e kadar çıkıyor?
BIOS'tan ayarlaması yapılabiliyor mu yoksa fanın üzerinde l / h tuşu ile mi hız ayarı yapılıyor?
Hocam konudan bağımsız ama Wraith Prism almanızı tavsiye etmem. Çok sesli. Aldıysanız da gelince iyi bir fan ivmesi hazırlayın.

Maks 3300 RPM in üzerinde olması lazım dün Biosta fan ayarlarını kurcalarken gördüm. Üstündeki ayar biraz daha agresifleştiriyor fanı. 1000 RPM de dönüyorsa 1300 de dönmeye devam ediyor gibi. Ayrıca yazılımdan da kontrol edebiliyorsun tabii.
yazılımın ismi nedir? mümkünse indirme link atabilir misiniz?
Maksimum 2000 RPM diye biliyorum.
Daha önce Wraith Spire kullanıyordum. Yani Wraith Prism alt modeli, 2700 rpm de çalışıyordu.
Bu akşam hem işlemci hem soğutucu elimde olacak. deneyimi net şekilde öğreneceğim.

Geri
Yukarı