AMD Wraith Prism vs Wraith Max Cooler

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Cidden aralarındaki tek fark RGB mi? Performans olarak uzun kullanımda dahi fark yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Prism'in kanat kısmında LED var sadece, başka farkı yok.

İsterseniz ikinci elden de bakabilirsiniz soğutmalara, temizse ve bir hasarı yoksa tabii.

Tamamdır beyler. Size güveniyorum, sade olan modeli alacağım. Çok sağ olun yardımlarınız için, cansınız..
Prism'in kanat kısmında LED var sadece, başka farkı yok.

İsterseniz ikinci elden de bakabilirsiniz soğutmalara, temizse ve bir hasarı yoksa tabii.
Hocam hazır seni yakalamış iken bir sorum daha olacak. Üzerindeki termal macun beni idare eder mi, yoksa 50-100 TL arasında bir macun almam gerekir mi? Sıvı soğutma alana kadar beni idare etsin istiyorum.

Hocam hazır seni yakalamış iken bir sorum daha olacak. Üzerindeki termal macun beni idare eder mi, yoksa 50-100 TL arasında bir macun almam gerekir mi? Sıvı soğutma alana kadar beni idare etsin istiyorum.

İdare eder, değişime gerek yok.

Son düzenleme:
Selam hocam tekrardan. Aklıma takıldı. Wraith Prism ile Max Cooler'ı karşılaştırmak için kaynak aradım. Fakat 1 tane dahi kaynak yoktu. Bildiğiniz bir kaynak var mı?

Kaynak yok, ancak yapısal olarak aynı olduklarını varsayarsak sadece LED farkı var.

Cidden aralarındaki tek fark RGB mi? Performans olarak uzun kullanımda dahi fark yok mu?

Doğal olarak 5-6 derece fark edecektir. Çünkü Wraith Prism'in bakır boruları direkt olarak işlemciye temas ediyor. Wraith Max'da bakır blok temas ediyor. Onun dışında fanda RGB olması dışında bir fark yok.

Hocam aldınız mı Wraith Max'i memnun musunuz?
Aldım, memnunum. Ayar yapmadan önce inanılmaz ses artırşları oluyordu. Aragaz vermesine benziyordu. Anakartın kendi uygulamasından ayarlarını yapınca düzeldi. Bios üzerinden yapamadım. Şimdi boşta 40 derece oyunda ise 70 alıyorum. Sesi de gayet iyi, rahatsız etmiyor. Fotoğraftaki ayarları kullanıyorum. Harici olarak sorun varsa cevaplayabilirim.
1653092495079.png

Geri
Yukarı