AMD X4 860K VE Sapphire RX 460 PC Alınır mı?

Ben bir amd sevdalısı olarak, x4 860k yerine g4560 lı bir sistem almanı tavsiye ediyorum, forumda yada internette bu işlemci ile toplanmış çok uygun sistemler bulabilirsin ama 1500tl nin biraz üstüne çıkacaktır. Bu 1500tl için iyi bir sistem

Gta 5 Battlefield gibi oyunlarda 60 fps gorebilirim hiç deişik yapmadan bide sizin dediginiz gibi pentium g4560 ve h110m ile alabiriyim kaç fark oyur overclock gibi şeylerde sikinti yaşarmiyin ve hangisi daha ileri donuk olur destek olursaniz mutlu olurum

G4560 da o.c. yok maalesef ama 14nm olması single performansının iyi olması, DDR4 gibi yeni nesil bileşenleri desteklemesi artı tarafı.

Burada Amd'nin tek avantajı o.c. diyebilirim.

Rx460 ile GTX 1050 test lerini izleyin, GTX 1050 de sizi tatmin edecektir

G4560 da o.c. yok maalesef ama 14nm olması single performansının iyi olması, DDR4 gibi yeni nesil bileşenleri desteklemesi artı tarafı.

Burada Amd'nin tek avantajı o.c. diyebilirim.

Rx460 ile GTX 1050 test lerini izleyin, GTX 1050 de sizi tatmin edecektir
peki hangi firmanini 1050 unu almaliyim msi nividia galax zotac falan bay bir şirket var işin içinde

peki hangi firmanini 1050 unu almaliyim msi nividia galax zotac falan bay bir şirket var işin içinde
Bu seviyede marka tercihi ikinci planda kalabilir ama Asus ve Msi oncelikli olarak buldugunuz uygun fiyatli her hangi birini tercih edebilirsiniz. Size onerim markadan cok cift fanli olmasina dikkat edin. Hem daha sessiz oluyor hemde o.c. icin daha iyi bir sogutma sagliyabiliyor

Bu seviyede marka tercihi ikinci planda kalabilir ama Asus ve Msi oncelikli olarak buldugunuz uygun fiyatli her hangi birini tercih edebilirsiniz. Size onerim markadan cok cift fanli olmasina dikkat edin. Hem daha sessiz oluyor hemde o.c. icin daha iyi bir sogutma sagliyabiliyor
msi mi gigabytemi daha iyi 20 tl fark var degermi msi almak suan gigabyte almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı