AMD yeni 24.1.1 güncellemesinden sonra masaüstünde bile drop var

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar dün akşam AMD'nin 24.1.1 güncellemesini yaptım ve her oyunda hatta video izlerken bile drop giriyor. Sizde de böyle mi?

RX 6750XT ile herhangi bir sorun yaşamıyorum. Gayet stabil çalışmakta. Üstüne AFMF ile daha da hoş oldu.
Sorun yaşamaya devam ederseniz DDU ile sürücüyü silip eski sürücülere dönün.

Hocam madem güncelleme yapmamasını eski sürüme geeri dönmesini tavsiye ediyorsunuz neden mesajıma beğenmedim reaksiyonu verdiniz öğrenebilir miyim :)
AMD'de driver sorunları mazide kalmaz ve düzeltebilecek kabiliyetleri olduğunu düşünmüyorum çünkü uzun yıllardır bu tarz sorunlar devam ediyor o yüzden beğenmedim attım. 15 yıllık bir AMD kullanıcısı olarak söylüyorum.

Siz öyle mi yapacaksınız?
Ben zaten 23.11.1'deyim bu sürücü de çok sorunsuz sayılmaz alt tab ile oyuna geçerken 2-3 saniye donma oluyor, ara ara sisteme reset attıktan sonra Wattman uyarısı geliyor durduk yere.Tarayıcıda donma sorunları donanım hızlandırmayı kapatarak çözülebilir ama bu sefer ekran kartı kullanılmayacağı için kasarak çalışır. Ben şimdilik tarayıcıda sorun yaşamıyorum.

Ben zaten 23.11.1'deyim bu sürücü de çok sorunsuz sayılmaz alt tab ile oyuna geçerken 2-3 saniye donma oluyor, ara ara sisteme reset attıktan sonra Wattman uyarısı geliyor durduk yere.Tarayıcıda donma sorunları donanım hızlandırmayı kapatarak çözülebilir ama bu sefer ekran kartı kullanılmayacağı için kasarak çalışır. Ben şimdilik tarayıcıda sorun yaşamıyorum.
Hocam biraz araştırdım RX6600 kullananlar 24.1.1 sürücüsünde sttuter problemi yaşıyor bende dahil. DDU ile sürücüleri kaldırıp 23.11.1'e geri dönüyorum bende.

Geri
Yukarı