Çözüldü AMD'den NVIDIA'ya geçişte eski sürücü kaldırılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fukichu

Hectopat
AMD ekran kartından NVIDIA'ya geçtim. Radeon Software'yi kaldırmaya çalıştığımda AMD sürücülerini de kaldırdığını gördüm. NVIDIA ekran kartımın sürücüsünü kurmak için DDU programını kullanmaya ihtiyacım var mı? Çünkü Radeon Software'yi silmeye çalıştığım zaman anladığım kadarıyla AMD ekran kartımın sürücüsünü kaldıracak.
Alta fotoğraf bırakıyorum daha iyi anlamanız için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    442 KB · Görüntüleme: 46
Çözüm
AMD ekran kartı sürücüsü = Radeon Software zaten. DDU ile kaldırırsan daha iyi olur, ben öyle yapmıştım.
Tabii ki de kaldırmalısın AMD sürücüsü AMD Ekran Kartı içindir.

Ekran kartımın sürücüsünü kurmak için DDU programını kullanmaya ihtiyacım var mı?
Kullanmana gerek yok.

DDU ile kaldırırsan bazı kalıntı dosyaları falan da siler.
Bu "kalıntı dosyalar" dediğin nedir? DDU öneren herkes neden DDU kullanılması gerektiğini bilmiyor umarım siz de onlar gibi değilsiniz.

Bu "kalıntı dosyalar" dediğin nedir? DDU öneren herkes neden DDU kullanılması gerektiğini bilmiyor umarım siz de onlar gibi değilsiniz.
Bi konuda okumuştum hatta Recep Baltaş'ın mesajıydı. "kalıntı bırakmadan sürücüleri silmeye yarar" gibi bir cümlesi vardı tam hatırlamıyorum.

Bi konuda okumuştum hatta Recep Baltaş'ın mesajıydı. "kalıntı bırakmadan sürücüleri silmeye yarar" gibi bir cümlesi vardı tam hatırlamıyorum.
Kaç yılında söylenilmiş mesaj? DDU 10 seneye yakındır çıkan bir uygulama. Yıllar öncesinde işe yarıyordu ama artık yaramıyor çünkü sürücülerin native kaldırma araçları buglı değil.

Kaç yılında söylenilmiş mesaj? DDU 10 seneye yakındır çıkan bir uygulama. Yıllar öncesinde işe yarıyordu ama artık yaramıyor çünkü sürücülerin native kaldırma araçları buglı değil.
Bu konuda görmüşüm herhalde:

Yeni konular

Geri
Yukarı