AMD'nin FPS değerleri neden Intel'in gerisinde?

Bu site Technopat'ta yasaklı, yanlış bilgi veriyor. Lütfen doğru yerlerden bakınız.
Edit: Doğru olanı buldum, birde bu sitede i3 9100F taban olarak alınmış %100 yazdığına bakmayın.

Edit: Doğru olanı buldum, bir de bu sitede i3-9100F baz alınmış %100 baktığına bakmayın.

Hocam ciddi misiniz burada resmen Intel'i gömmüş almak için nedene yok demiş aynı oyun (oyun diyorum başka şey karıştırmayalım lütfen) performansı ama daha ucuz bu site yasaklanmalı asıl.

Hocam ciddi misiniz burada resmen Intel'i gömmüş almak için nedene yok demiş aynı oyun (oyun diyorum başka şey karıştırmayalım lütfen) performansı ama daha ucuz bu site yasaklanmalı asıl.
Yok oyun ve ya benchmark amaçlı atmadım önceden attığım yanlış karşılaştırma yapan siteymiş düzeltmek amaçlı.

Zaten en aşşada RAW ve Cinebench R15 puanlamaları var, onlara bakmalısınız öbürkülere değil.

Geri
Yukarı