AMD'nin hala driver sorunları devam ediyor mu?

Arkadaşlar ben 4080 alacaktım ama daha ucuza 7900XTX var ve daha fazla belleği var işte. Yapmayacağım sadece oyun için ama sorunlar hakkında çok bilgili birisi varsa konuşulacak ne gibi sorunlar yaşanır ve neden kaynaklı? Ona göre alabilirim.
Açıkçası 2 yıllık kullanımımda hiç yaşamadım ama şu son 4 driver oyundan atma, sistem çökmesi, kasması gibi sorunlara sebep olduğu için eski driver'a geçtim. Şu an bir sorun yok.

Olmaz hocam. 1000W gereksiz fazla. Kaliteli bir 850W yeter. Dediğim gibi o sorunlar 5000 ve 500 serisinde kaldı. Ama şans işi. Şimdiden hayırlı olsun. Bu arada hangi modeli alacaktın? @Ömer3169
7900xtx xt kötü gibi geldi yada belki 7800xt dir model olarakta bu Gigabyte Radeon RX 7900 XTX GAMING OC 24G GV-R79XTXGAMING OC-24GD 384 Bit GDDR6 24 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Açıkçası 2 yıllık kullanımımda hiç yaşamadım ama şu son 4 driver oyundan atma, sistem çökmesi, kasması gibi sorunlara sebep olduğu için eski driver'a geçtim. Şu an bir sorun yok.
eski driverda kullanmanın bir sıkıntısı varmı?

Son Driver'ı bir ben sorunsuz kullanıyorum sanırım ilginç. Bu konuda ben 4080 tercih ederdim NVIDIA teknolojileri çok ayrı.

@Ömer3169 dedim zaten sadece oyunsa 7900XTX öneririm diye. Ben kendim 4080 tercih ederdim yapacağım işlerden ötürü. Ama sen sadece oyun oynayacaksın. Bu yüzden 7900XTX alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı