Amd'nin işlemci stok fanı nasıl bir performans sağlar?

Daha fazla  
Şu an Fx x6 6300 işlemci alıcağım ama AMD'nin kendi işlemci soğutucusu nasıl bir performans sağlar?
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sizin için sıkıntı olmazsa her türlü stok fan görevini yapar, fakat kullanılan kasadaki soğutma iyi değilse bir çok yerde stok fanın işini yapmadığını söyleyenleri görümüşsünüzdür, okumuşsunuzdur. Kasa içerisinde soğuk hava girişi az ve sıcak hava çıkışı az ise stok fan değil 150-200 Lira'lık aldığınız herhangi bir soğutucu bile yeterli gelmeyebilir. Zaten ürünü aldıktan sonra böyle bir tutarsızlık görürseniz soğutmayı değiştirirsiniz olur biter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben FX6 6300'ü stok fanla 4.0ghz'de kullanıyorum. Henüz bir performans sorununu görmedim. Fakat arkadaşın dediği gibi biraz ses sıkıntısı var. O da olmasa 4/4'lük işlemci.

Ben FX6 6300'ü stok fanla 4.0ghz'de kullanıyorum. Henüz bir performans sorununu görmedim. Fakat arkadaşın dediği gibi biraz ses sıkıntısı var. O da olmasa 4/4'lük işlemci.

Sen işlemci hızını kendin mi yükselttin yoksa anakarttan otomatik overclockla mı yükseltti ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı