AMD'nin sürücü hataları için program çıkarılabilir mi?

Şekil A, 21 mesaj olmuş bile. Bu kadarına gerek olduğunu düşünmüyorum, WattMan yorucu bir hata ve bunun çözümü için pratik bir aracı olmalı.

Umarım çukar AMD'nin ürünleri F/P olarak çok iyi ama yazılım konusunda sıkıntılı. Neredeyse her güncelleme ile farklı bir sıkıntı yaşıyorum.

Bende bu hataları yaşıyorum inşallah bir gün dediğiniz gibi bir program çıkar hiç değilse hatanın neden kaynaklandığını daha kolay ögrenmiş oluruz.

AMD'nin en büyük kusuru bu, sürücüyü kullanıcılarına test ettiriyor direk. O yüzden yayınlarken hep konu açılır birbirine sorarlar AMD kullanıcıları.

Sorunu AMD'nin çözmesi gerekiyor, yıllardır firmaya yaşanan sorunlarla ilgili sayısız geri dönüş yaptık.

Sadece sürücü kaynaklı çıkmıyor ama bu hatalar hocam, örneğin RAM kaynaklı bu hatanın çıktığını çok gördüm.

İşin sadece bu 3. parti durumların sağladığı hatalar için AMD bir program çıkarabilir bana soracak olursanız, ha direkt sürücü kaynaklı durumları AMD çözmeli zaten. 6000 serisinde zaten çok ilerleme kat etti AMD bu konuda.

Sadece sürücü kaynaklı çıkmıyor ama bu hatalar hocam, örneğin RAM kaynaklı bu hatanın çıktığını çok gördüm.

İşin sadece bu 3. parti durumların sağladığı hatalar için AMD bir program çıkarabilir bana soracak olursanız, ha direkt sürücü kaynaklı durumları AMD çözmeli zaten. 6000 serisinde zaten çok ilerleme kat etti AMD bu konuda.

Peki RAM kaynaklı ise bu sorunu nasıl anlarız mesela Memtest86 tertemiz çıkıyor RAM her seferinde.

Peki RAM kaynaklı ise bu sorunu nasıl anlarız mesela Memtest86 tertemiz çıkıyor RAM her seferinde.

Uyumsuz RAM'lerden kaynaklı olabilir, stabil olmayan overclock sebep olabilir. Memtest'ten bir sonuç çıkmazsa başka donanımlara veya yazılımlara yöneliyoruz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı