Ameliyat korkusu nasıl geçer?

Brummbar

Hectopat
Yer
Bursa
Yarın veya öbür gün büyük ihtimal ameliyat olacağım safra kesesinden. kapalı olacakmış bu yüzden doktor hiç korkma ağrı Max 1 gün olacak kapalı olduğundan dedi ve 1 haftaya yara tamamen iyileşecek dedi ve çok kısaymış 15,20 dakika belki daha kısa sürüyor dedi.
Bunlar azcıkın da olsa içimi rahatlattı sonuçta 20 dakikada girmek çıkmak falan kısa bir şey zaten ama hiç ameliyata girmediğimden insanın içinde korku oluyor acaba acı hisseder miyim nasıl olacak falan diye tavsiyeleriniz neler?

Doktor korkma dediyse korkma.

Yarın veya öbür gün büyük ihtimal ameliyat olacağım safra kesesinden. Kapalı olacakmış bu yüzden doktor hiç korkma ağrı Max 1 gün olacak kapalı olduğundan dedi ve 1 haftaya yara tamamen iyileşecek dedi ve çok kısaymış 15,20 dakika belki daha kısa sürüyor dedi.
Bunlar azcıkın da olsa içimi rahatlattı sonuçta 20 dakikada girmek çıkmak falan kısa bir şey zaten ama hiç ameliyata girmediğimden insanın içinde korku oluyor acaba acı hisseder miyim nasıl olacak falan diye tavsiyeleriniz neler?
[/QUOTE] oldunuz nu ameliyat bende olacağım geçmiş olsun.
oldunuz nu ameliyat bende olacağım geçmiş olsun

Son düzenleme:
Yarın veya öbür gün büyük ihtimal ameliyat olacağım safra kesesinden. Kapalı olacakmış bu yüzden doktor hiç korkma ağrı Max 1 gün olacak kapalı olduğundan dedi ve 1 haftaya yara tamamen iyileşecek dedi ve çok kısaymış 15,20 dakika belki daha kısa sürüyor dedi.

Hayır olmadım ilk gün tedaviye gittiğimden ultrason kapalıydı ağrım var diye büyük ihtimal ameliyat olursun dediler ama öbür gün gittim ultrason çektirdik ve taş yokmuş kılpayı kurtuldum ama araştırdığıma göre çok kötü bir şey değil olacaksanız korkmayın ben kendimi hazırlamıştım olamayınca kaldım geçmiş olsun şimdiden.

Geri
Yukarı