Ameliyattan sonra nefes alırken oluşan garip his ne zaman geçer?

@mustaine hocam geçmiş olsun, ne ameliyatı oldunuz?
( Cevap olarak; eğer fiziksel bir genişletici veya oksijen yardımı için halihazırda takılı bir şey varsa normaldir. Eğer tak çıkar yaptıysalar büyük ihtimal kaslar genişlemiştir, 1-2 güne düzelir. Tabii psikolojikte olabilir )

@mustaine hocam geçmiş olsun, ne ameliyatı oldunuz?
( Cevap olarak; eğer fiziksel bir genişletici veya oksijen yardımı için halihazırda takılı bir şey varsa normaldir. Eğer tak çıkar yaptıysalar büyük ihtimal kaslar genişlemiştir, 1-2 güne düzelir. Tabii psikolojikte olabilir )

Varikosel ameliyatı oldum hocam. Sorunsuz geçti. Açtıkları yer acıyor sadece, onun dışında hiçbir sorunum yok. Bu garip his biraz rahatsız ediyor diyebilirim.

Doktorunuz ile görüştünüz mü? Ve normal nefes alırken şikayetiniz devam etmiyorsa derin nefesler alarak kendinizi rahatsız etmeyiniz. Geçmiş olsun.

Doktorunuz ile görüştünüz mü? Ve normal nefes alırken şikayetiniz devam etmiyorsa derin nefesler alarak kendinizi rahatsız etmeyiniz. Geçmiş olsun.

Doktorum ile bu konuyu görüşmedim ama entübe edildiğimden dolayı normalmiş bu his diye okudum. Teşekkürler :)

Çok geçmiş olsun . Başarılı bir operasyon geçirdiğinize çok sevindim çok mutlu oldum. Ameliyatların bir süre farklı hisleri olur zamanla da etkisini kaybeder. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı