American Megatrends Hatası

EgehanSak

Hectopat
Arkadaşlar şu hatayı American Megatrends hatası alıyorum. F1 veya enter'a tıklamam isteniyor fakat klavyem olan G510 USB çıkışlı ve bu ekranda çalışmıyor. Kasamda da PS/2 çıkışı yok. Ekranda öyle kaldı çalıştıramıyorum çözüm düşünen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@EgehanSak Hocam harddiskiniz bozulmuş olabilir veya windowsun önemli dosyaları silinmiş olabilir en iyisi yeniden format atmak. Ama harddiskiniz bozulduysa format da atsanız düzelmez. Bu kanıya nerden vardığımı sorarsanız çünkü başıma gelmişti aynı olay ve harddiskin bozuk olmasından dolayı kaynaklanıyormuş.

@EgehanSak Hocam harddiskiniz bozulmuş olabilir veya windowsun önemli dosyaları silinmiş olabilir en iyisi yeniden format atmak. Ama harddiskiniz bozulduysa format da atsanız düzelmez. Bu kanıya nerden vardığımı sorarsanız çünkü başıma gelmişti aynı olay ve harddiskin bozuk olmasından dolayı kaynaklanıyormuş.
Bence klavyeden çünkü PC açılana kadar klavye çalışmıyor diye biliyorum. G510'da aynı sorunu yaşamışlar sanırım benim gibi.
Bence klavyeden çünkü pc açılana kadar klavye çalışmıyor diye biliyorum g510 da aynı sorunu yaşamışlar sanırım Benim gibi
Üstüne üstlük CD-ROM'um da yok ve flashtan atmam için de klavye lazım :(
Sorunu takoz bir USB klavye bağlayarak çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı