Amerika deneyimim

Amerika'dan dönmeli miyim ?

• Oy verenlerin toplamı
    183
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahahahhaa :) Sesli güldüm hocam :D
Ahahahhaa :) Sesli güldüm hocam :D
Aynen ben de sesli güldüm, Neyse beyler bu konu bazı kişiler tarafından saldırıya uğruyor, görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok :ROFL:, yeni konu açıp, Amerika'da ki fiyatları, özel yerleri, muhteşem manzarası olan yerleri tanıtmak istiyorum, onaylıyormusunuz, yoksa -haiiiğnnn, vatan hayiniiiiiğ, 155'i ararım hağğğ-, damgası yemeye devam mı edeyim :ROFL:

Dediklerini bi bakıma haklı buluyorum ama Amerika'da bedava yaşama imkanın olsa bunları der miydin merak ediyorum.
Dostum Amerika'ya gitme şansım var maddi durumum çerçevesinde. Tabii ki turist vizesi ile. Dil öğrenimine de gitmeyi planlıyorum. Ama o bilgiyi buraya getirmek kaidesi ile.

Aynen ben de sesli güldüm, Neyse beyler bu konu bazı kişiler tarafından saldırıya uğruyor, görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok :ROFL:, yeni konu açıp, Amerika'da ki fiyatları, özel yerleri, muhteşem manzarası olan yerleri tanıtmak istiyorum, onaylıyormusunuz, yoksa -haiiiğnnn, vatan hayiniiiiiğ, 155'i ararım hağğğ-, damgası yemeye devam mı edeyim :ROFL:

Açın yeni konuyu :) Takipteyim. İmzanıza steam linkinizi eklerseniz çok sevineceğim :D

Hocam Technopat Sosyal'in İngilizce bölümünden paylaş, aman hain damgaıs yeme :D

Burada yazmanın bir önemi yok sana hain diyecek milyonlar var çünkü benzin uğruna vatanını satıyorsun.
Ama aslakların ve hainlerin dışarıda olması bizim için daha yararlı.
İngilizce aç fark etmez. Hainin her dilde karşılığı var.

Dostum Amerika'ya gitme şansım var maddi durumum çerçevesinde. Tabii ki turist vizesi ile. Dil öğrenimine de gitmeyi planlıyorum. Ama o bilgiyi buraya getirmek kaidesi ile.
Ben madem Amerikalıyım, ozaman benim dilimi öğrenmeni istemiyorum kardeş.

Ben vatanını satanlara saygı duymam. Siyasi görüşü bana tamamen zıt olan nice insanlarla saygı ile tartışıyorum. Beyin kazanıyormuş. Ne alakası var bununla söylediğimin? Git orada yurdunu beyninle temsil et.
Eğer senin ülkenin başındakiler bilime yeterli değeri verselerdi, şu an insanlar Amerika'ya değil Türkiye'ye gelirdi. 70-80 yıl yaşayacağım bir dünyada sürünerek geçirmektense, rahat edeceğim yere giderim. Artık bu ülkenin savunulacak bir yönü kalmadı. Zenginin daha zengin, fakirin daha da fakirleştiği bir ülke.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı