Amerika gerçekten sanıldığı gibi mi?

Amerika'nın bizi kıskandığının kanıtı işte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim burada da lokantalar var ve tam kapanma sürecinde bile paket servis ile iş yaptılar. İkisi de pandemi sürecinde kuruldu ve paket ağırlıklı çalıştıkları için güzel iş yapıyorlar.
Aynen kardeşim. Aynen. :D
Amerika vs Türkiye hangisini tercih edersin Türkiye'de 17 milyon TL'ye ikinci el Lamborghini mi yoksa Amerika'da 200.000 dolara ikinci el Lamborghini mi? Türkiye'de yaşayan bütün ülkelerde yaşar bence.
200.000 dolar? 20.000 Dolar'a 1995 modeller cirit atıyor sitelerde.

Amerika'da çok kolay zengin olabilirsin ama Amerika'da bir anda fakir de olabilirsin bu sana kalmış bir şey. Amerika'da yaşamak tabii ki de Türkiye'de yaşamaktan daha iyi ancak oradaki evsizler bizim ülkemize göre daha fazla. Kankam illa Amerika'ya gideceksin diye bir şey yok istediğin ülkeye git ama her ülkenin avantajları ve dezavantajları bulunmakta.
Yani herkes işte Amerika çok iyi şöyle böyle dediğine bakma o ülkede onların sandığı gibi değil, güzel yanları da var kötü yanları da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden Amerika mühendisleri, akademisyenleri ülkesine getirmek için uğraşıyor. Google, Apple yarısı hint. Fakir ülke olsa giderler mi? Kötü yanı sağlık Türkiye kıyasla çok daha pahalı. Türkiye'de sağlık ucuz değil. Allah kimseyi hastanelere düşürmesin. Üniversite hastanesinde profesöre muayene olup kesin tedavi istiyorsan 150 TL gözden çıkarman gerekiyor.

Aynen kardeşim. Aynen. :D
Ben de memnun değilim bu yönetimden ve pandemi sürecinin hiç iyi yönetildiğini düşünmüyorum, eğer bunun cevabını arıyorsan. Benim demek istediğim; önce insan kendini, işletmesini güncellemeli. Bu küresel olarak böyle, e-ticaret yapmayan kişiler battı çoğunlukla.

200.000 dolar? 20.000 Dolar'a 1995 modeller cirit atıyor sitelerde.

Sıfır olarak diyor hocam :) Urus'un full paketi 210 bin Dolar civarına satılıyor, bizde ise tek paket var ve 7.6 Milyon TL'ye satılıyor. Dolar kuru olarak 900 bin Dolar diyebiliriz, toplamında 250 bin Dolar harcanan araç nasıl 900 bin Dolar olur aklım almıyor...

Geri
Yukarı