Amerika'daki Partiler Gerçek mi?

Techirro

Hectopat
Yer
İstanbul Kadıköy
Daha fazla  
Hepimizin izlediği(Project X, American Pie vb.) kadarıyla U.S.A gençleri bayağı eğleniyorlar. 4 yıldır liseliyim hiç partidir martidir duymadım. Hayır yani bizimde hakkımız değil mi :) Filmlere gerçekliği yansıtmıyorlar hocam :D Bu forumda binlerce üye var hiç birinizin var mı böyle bir hikayesi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzerleri Türkiye'de de yapılıyor. Yalnız Türk insanı bu tür aktivitelere adapte olamıyor. Bir hevesle konser yada partiye gidip bir şeyler içip dans edenleri izleyip dönen çok (mesela ben). O yüzden önce en az bir dans türünü öğrenin, daha sonra küçük arkadaş partileri verebilirsiniz.

Dans kurslarına gidip öğrenip Disco'larda, barlarda eğlenebilirsin.(Önermiyorum) Fakat sen en iyisi derslerine çalışıp, iyi bir yer okumaya çalış. İleride zamanı gelince yapacaksın zaten.

Dostum filmler yada dizilerde ki gibi olduğu yok (Eğitim kurumları da ki olan partiler gibi vs.) ha yapılan partiler gerçek evet, @Parademik hocamın da dediği gibi ülkemizde de bolca var. Bunları da kendin araştırıp, çevre edinip bulabilirsin. Ama her mekanda eğlencesine bakıp yoluna devam edep tipler olmayabilir, görünce üzüleceğin tiplerle karşılaşabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı