Amerika'daki Partiler Gerçek mi?

Efenim bu tarz eğlencelerin ülkemizdeki rağbet gören mekanı hiç kuşkusuz ki Şanzelize Cafe.

7187452-2093.jpg

Barmenin atlet ile kola doldurduğu bir mekan. Gerçekten tam hayallerimdeki gibi.

hqdefault.jpg

Geçen sene turist olarak kuzenimin yanına 1 aylığına gitmiştim abd'ye, partiler oluyor ben sadece kuzenimle 1 tanesine katıldım ama taş çatlasın en fazla 30-40 kişi vardı, filmlerdeki gibi büyük ve heyecanlı partiler bekliyordum ama gerçekler vasat bir şekilde 5-10 kişi oturmuş film izliyor(couplelar) 2-3 kişi kenarda alkol alıp yemek yiyor(obez sayılabilecekler) geriye kalanlarda ya havuzda yüzüyor(parti alanında havuz varsa) ya da dans ediyor. Son 4 kişiyi hiç görebilmiş değilim(yine couplelar :D ). Eminim daha büyük ve eğlenceli partiler oluyordur ancak benim kanım bu partiler zengin muhitlerdedir.

Benim size tavsiyem eğer onların(filmlerdekilerin) hayatını ilgi çekici buluyor ve gerçekte öyle bir hayat yaşadıklarını düşünüyorsanız ve henüz lise ya da üniversite okumadıysanız kenara ufak ufak ya harçlıklarınızdan ya da çalışıp kazandığınız paralardan koyun ve lise/üniversite eğitimini yurt dışında yapmak için birikim yapın ve filmlerde gördüğünüz olayları deneyimlemeye çalışın :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı