Amerika'dan alınan sistem daha mı ucuza gelir?

Amerika'dan yaşayan bir akrabamdan atıyorum 4070 bir sistem istesem, Türkiye fiyatından daha ucuza mı gelir?

Kanka tahmini aynı fiyata geliyor ya. Bir de garanti sorunlarını düşünmeniz gerek. Teknolojik ürünleri Türkiye'de almak bir tık daha mantıklı geliyor.

Kanka tahmini aynı fiyata geliyor ya. Bir de garanti sorunlarını düşünmeniz gerek. Teknolojik ürünleri Türkiye'de almak bir tık daha mantıklı geliyor.
Aynı fiyat değil. Rtx 4070 burda 19-20 k iken orda 17-18. Diğer parçalarda ucuza geliyor.

He bir de uçakla geleceği için valiz kg sınırlaması var bunu da düşünün.
Kargo yaptırır.

Türkiye'de hazır sistem düşürürsen kampanya da avantajlı olursun. Çok aşırı fark olacağını sanmamakla beraber, ordan getirtmenin değeceğini düşünmüyorum.

Aynı fiyat değil. RTX 4070 burada 19-20 k iken orada 17-18. diğer parçalarda ucuza geliyor.

Kargo yaptırır.

AAA ne kadar fiyat farkı varmış tüh :D :D :D kargo masraflarından haberiniz var mı bilmiyorum ama Türkiye içi taşımaya bile bir dünya para ödeniyor. Okyanus aşırı bir ülkeden neredeyse 300-400 desi büyüklüğünde koli getirteceksin. Türkiye'deki fiyatını geçer zaten. Artı olarak garanti konusu sıkıntılı bir mevzu. Kronik sorun olursa ne yapacak? Sırf bir ürünü Amerika'ya geri mi kargolayacak? Her firma uluslararası garanti vermiyor bilgine.

Geri
Yukarı