Amerika'dan ekran kartı getirtilebilir mi?

spaghettisosu

Picopat
Daha fazla  
Selam, abimin Amerika'ya gidebilme durumu var, hazır gitmişken ona ekran kartı aldırmak istiyorum, malum çok daha ucuza geliyor, diyelim ki 800 dolarlık bir ekran kartı var, onu sıkıntısız bir şekilde getirebilir mi? Bu arada bozuldu diyelim, onu garantiye yollayamıyorum değil mi?

Getirmesine getirir ama dediğin gibi garanti durumu belirsiz. Yani aldığı ülkedeki bir adrese kargolaman, o evdeki kişinin de garantiye göndermesi gibi bir durum olabilir.

Selam, abimin Amerika'ya gidebilme durumu var, hazır gitmişken ona ekran kartı aldırmak istiyorum, malum çok daha ucuza geliyor, diyelim ki 800 dolarlık bir ekran kartı var, onu sıkıntısız bir şekilde getirebilir mi? Bu arada bozuldu diyelim, onu garantiye yollayamıyorum değil mi?

Garanti sıkıntı Amerika'ya bir şekilde yollaman olabilir bir tek.

Amerika'ya bir şekilde yollayabilirsen garanti de bir sorun yaşamazsın ama uğraştırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı