Amerika’dan Ekran Kartı Getirtmek

Site güvenilir değil mi? Eğer güvenilirse bozuk gelmez sıkıntı olursa da iade edersiniz. Ben daha önce bestbuy kullanmadım hiç.
Kullanan arkadaşlarım oldu ama sorun olmamıştı.
Yani bestbuy sitesi ve stoğa Mart’ın 2. Haftası sabah saatlerinde girecek dediler Türkiye saatinde akşama denk geliyor.

Yani bestbuy sitesi ve stoğa Mart’ın 2. Haftası sabah saatlerinde girecek dediler Türkiye saatinde akşama denk geliyor.
Stoğa girince alırsınız o zaman. Çevrenizde var mı sorun daha önceden böyle bir alışveriş yapan tecrübeli birileri mutlaka yardımcı olacaktır. Dediğim gibi çok bir sorun çıkacağını sanmıyorum böyle ülkeler arası siparişlerde. Ben AliExpress'i ve Amazon'u çok kullandım mesela hiç sorun yaşamadım.

Gümrük memurları da enayi zaten. Vergi çıkacaksa çıkar, çıkmayacaksa çıkmaz. Kutunun önemi yok.

Getirmek farklı kargolamak farklı. Yabancı ülkeden gelirken yanında getirebileceğin şeylerin listesi var zaten.

Yok vallahi biz kutusuz getirdik. Vergi falan çok az ödedik. Bir şey bilmiyorsan saçma yorumlar yapma. :D

Yok vallahi biz kutusuz getirdik. Vergi falan çok az ödedik. Bir şey bilmiyorsan saçma yorumlar yapma.
Bilader okuma yazmada mı yoksa anlamada mı sıkıntın var? Liste diyorum liste. Yurt dışından ülkeye gelen vatandaşların yanında getirebilecekleri eşya listesi diye internette duruyor. Aklına gelebilecek her şey dahil o listede adamlar parfümün mL'sine kadar yazmışlar listeye. Sen 2-3 tane ekran kartı getir, istersen kutusunu yirt istersen kartı çiz yine vergi ödersin. 1 tane ekran kartını getirme hakkın var zaten senin yanında. O kartın kutusu açılmamış olsun, üzerinde faturası olsun yine vergi almazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı