Amerika'dan GTX 980 ve Teknik Servis

WhosNext

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çeşitli alışveriş sitelerinde yurt dışından alınan yaklaşık 1600 liraya satılan hiç kullanılmamış sıfır 980'ler var .
Öncelikle Gigabyte 980 G1 Gaming almayı düşünüyorum ancak bu ürünün Türkiye'de garantisi yok onu araştırdım.
Benim sorum şu diyelim ki ben bu ürünü adamdan aldım ve 3 ay sonra bir sorun yaşadım.Ürünü İstanbulda ki bir gigabyte teknik servisine götürsem para karşılığında tamir ederler mi ve birde yaklaşık ne kadar tutar?

GTX 980 ile GTX 970 arasında gözle görülmeyecek kadar oyunlarda FPS artışı görünür. GTX 970 te alsan senin kral gibi oyun oynamana yetecektir. Yurtdışından alacaksan GIGABYTE nın kendi sitesinden al.

ASUS,MSİ bulaşmamanı şiddetle tavsiye ederim eğer F/P ürünü istiyorsan GIGABYTE almalısın.

Para karşılığında tamir ederler diye düşünüyorum. Ne kadar tutacağı kartın açtığı arızaya bağlı olur.

Arkadaşın dediği gibi.

Yahu senin alacağın ekran kartının fiyatı 630 dolar, o da 1456TL'ye denk geliyor.
Bunun üstüne %18 vergi ve gümrük ücretini eklediğimizde fiyat zaten 1800TL'ye dayanıyor, neden Amerika'dan alıyorsun ki sen?

100TL az vermek için mi, yoksa aldığın zaman garanti çilesi çekmek için mi?

Git buradan güzelce GTX980'i al, keyfine bak yahu.

TeknoBiyotik: GIGABYTE GTX980 GV-N980WF3OC-4GD 4GB GDDR5 256 bit Ekran Kartı ( THE CREW, FAR CRY 4, ASSASSIN’S CREED UNITY OYUN HEDİYELİ ! ) - Ekran Kartı - PC Bileşenleri

Olmadı MSI seçeneği de var.

MSI GTX980 Gaming Geforce GTX 980 4GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı