Galax ve Palit Teknik Servis

Arvas

Centipat
Bu markaların 2070S modelini almayı düşünüyorum. Ülkemizde servisi nasıldır? Garantilik durum olursa sıkıtı yaşar mıyım? Deneyimi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

89

Hangi marka ekran kartınız ve sorunu ne? Tam fikir sahibi olayım başımı ağrıtmasınlar sonra.
Sapphire RX590 Nitro+ S.E. Ekran kartı fabrika ayarlarında sistemi kilitleyip siyah ekrana düşüyor. Kartı kullanmak için Underlocking yapmam gerekiyor, bu seferde stabilite sorunu yaşıyorum. 5 ay önce almıştım sistemi, aldığım günden beri devam ediyor. Sürücü problemidir diye bekledim düzelen bir şey yok.

Sapphire RX590 Nitro+ S.E. Ekran kartı fabrika ayarlarında sistemi kilitleyip siyah ekrana düşüyor. Kartı kullanmak için Underlocking yapmam gerekiyor, bu seferde stabilite sorunu yaşıyorum. 5 ay önce almıştım sistemi, aldığım günden beri devam ediyor. Sürücü problemidir diye bekledim düzelen bir şey yok.
Teşekkür ederim bunu dikkate alacağım. Sende peşini bırakma gerekirse THH ye başvur. Çünkü o sorundan iade edenleri tanıyorum. Genelde arıza kaynaklı oluyor.

Bende aynı sebepten iade ettim. 5700 XT modeliydi. Arena bilgisayar üzerinden Servispoint'e gitmişti ama benim kart.

Akortek Sapphire kartlara düzgün bakmıyor galiba onun dışında pek sorun ile karşılaşan görmedim.
Piyasaya göre ucuz Palit 2070S o yüzden almayı düşünüyorum. Umarım teknik servislik bir durum olmaz ama olursada sıkıntı çıksın istemem.
Hiçbir markanın teknik servisi iyi değil EVGA hariç. Teknik servisini düşünüyorsan EVGA al geç.
Nasıl oluyor garanti işi uluslararası diye biliyorum. Almanya'ya mı gönderiliyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı