Amerika'dan Xbox Series S getirtmek

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşlar, akrabamdan kutusuz valizin içinde sadece makine, kontrolcü ve kabloları ile olursa bundle şekilde aldıracağım. Pass ve geriye uyumluluk olayına aşık oldum. Ama inceleyen insanlar grafiklerine düşük diyorlar. 144Hz 1080P monitörde oynayacağım. Salonda 4K televizyona nadir çıkaracağım. Çünkü rahat vermeyecekler. Memlekete ev yaptırırsak gene 1080P televizyon olacağından X almamayı tercih edeceğim. Para sorunum yok çünkü bana 3000TL'den az bir paraya gelecek. Aradaki 200 dolar yani 1500 liraya değmeyeceğini düşünüyorum. 50-80 dolara oyun alacağım ve bundle şekilde alacağım için Premium Pass'e düşmeyecek büyük yapımlara para yatıracağım.

Akraba konsola üyelik açıp Pass aktifleştirip oyunu satın alsa Türkiye'den giriş yapınca sorun olur mu?
Grafikler 1080P için yeterli mi?
Series X almaya değer mi?
X alıp ikinci el oyun almak mı mantıklı olur yoksa dijital oyunlu S mi?

Bence sırf özel oyunları için PS5 al. Kardeşlik sistemi ve takas yaparak oyunsuz kalmazsın. İkisi arasından ise Xbox Series X almanı öneririm. 1080P’de daha uzun ömürlü olacaktır.

Bence sırf özel oyunları için PS5 al. Kardeşlik sistemi ve takas yaparak oyunsuz kalmazsın. İkisi arasından ise Xbox Series X almanı öneririm. 1080P’de daha uzun ömürlü olacaktır.
Kardeşlik sistemini açıklar mısın? Facebook sayfalarında çok takas oluyor, güzel bir şey.

Bence tam tersi Xbox Game Pass'e sürekli yeni oyunlar ekleniyor ve kütüphanesi çok geniş. Şu an Control geldi mesela. Ondan sonra zaten PS5 ucuzlayacağı için alırsın bir tane PS5 10-15 tane exclusive çıkar zaten onları da alır tamamlarsın nesili. PS5'i hemen alıp Xbox X'i sonra almak mantıksız olacaktır.
O zaman düğün zamanı konu açın. Beklemeniz iyi bir şey. Belki PS5'e de GamePass tarzı büyük bir sistem gelebilir.
Öyle birşey olamaz çünkü PlayStation yetkilisi açıklama yaptı bize uygun değil diye ama PS Collection'u biraz genişletebilirler.

Sony biraz Apple gibi oldu. Paran varsa al ve Pass olayları yok. Ayrıca 500 dolar PS5, oyunlar bir dünya para. Eski PS3'deki Sony kalmadı. Karasız kaldım.

Geri
Yukarı