Amerikan polisiye Dizi/Flim önerisi

edwardMOHCTA

Hectopat
Daha fazla  
Polisiye bir dizi/flim arıyorum ama Amerikan olursa iyi olur örnek verebilecek olursam. The Rookie gibi sürükleyici ve güzel bölümleri olan benim için gerçekliğe dayalı olması çok önemli yani Arka Sokaklar gibi pat pat giren bir dizi/flim'i gerçekten izleyemem şimdiden öneri yapan arkadaşlara teşekkürler.

Polisiye bir dizi/flim arıyorum ama Amerikan olursa iyi olur örnek verebilecek olursam. The Rookie gibi sürükleyici ve güzel bölümleri olan benim için gerçekliğe dayalı olması çok önemli yani Arka Sokaklar gibi pat pat giren bir dizi/flim'i gerçekten izleyemem şimdiden öneri yapan arkadaşlara teşekkürler.

S. W. A. T önerebilirim ilk sezonu iyidir tavsiye ederim ama sonraki sezonlarını izlemedim.

End Of Watch - Amerika'da Los Angeles şehir polisleri hakkında bir film .
Dexter - Suç mahalli inceleme olan bir uzmanın seri katil hayatı . Aynı zamanda bu karakter Miami Polis departmanında görev yapıyor . Bir dizi 9 sezon .

Southland kesinlikle tavsiye ederim. Defalarca ardı ardına izledim sürükleyici bir dizi. LAPD polis ve dedektiflerini konu alıyor.

İngiliz olarak Sherlock izleyebilirsin sürükleyici bir dizi ama Sherlock çok zeki olduğu için biraz gerçeklik dışı gibi. Ayrıca kısa bir dizi fakat bölüm 1 buçuk saat. İzlemeni tavsiye ederim, eski Sherlock Holmes hikayelerinin günümüz Londrasında modernize edilmiş hali. Eğer amerikan zorunlu değilse bunu izlemeni şiddetle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı