Amfi hoparlör önerisi

Fruk

Centipat
Daha fazla  
Güzel bir müzik zevki almak için amfi hoparlör bakıyorum uygun fiyatlı bilindik amfi ve hoparlör buldum ama pek oto sesten anladığım söylenemez anlayan arkadaşların önerilerini söylerse güzel olur insanları rahatsız edecek şekilde yüksek ses performansı istemiyorum yolda giderken ses güzel ve temiz olsun yeter.
Anfi
Hoparlör

Massive MS-B3500.4K Sterio Amfi

Edison ED-M602 16”cm (500watts 120 RMS)
Edison ED-M502 13”cm (400watts 120 RMS)

ebat olarak 13”cm ilandaki fakat tercihinize istinaden alternatif olsun istedim.

amfi gayet yeterli ve kategorisinde başarılıdır.
hoparlör tercihinizde midrange’den yana olmuş.

bu sebepten dolayı mid-bass / mid-tizz takım olarak değil, tek ürün ile ideal net sesi alabileceğiniz midrange’leri yazdım.

tavsiyemdir; yeni aldığınız hiç bir ürünü rodaj saatini tamamlamadan (yüksek seste) tam performansta dinlemeyin.

orijinal araç teybiniz nedir bilmiyorum. sağlıklı montaj yaptırmaya özen gösterin, gerisi zaten müziğin tadını almanıza bakar…

AUDIOMAX MX-3550Bt kullandığım teyp.
Baktığım anfi bu oldu arkadaşlarım 5 kanallı almam daha iyi olur dedi ileride belki daha fazla hoparlör takar miyim bilmem ayrıca bütçeyi fazla zorlamadan hangi kablo setini tavsiye edersiniz?

For-X 4 GA set idealdir.

teyp konusunda iyimser olamıyorum. bu statüdeki teypler bana çok abes geliyor. öncelikle güven vermiyor ve aynı seviye teybi bir kaç kez satınalmak yerine totale odaklanmanı tavsiye ederim. elbetteki bütçenin büyük önemi var, kalite ve verim fazla, model düşük olsun diyebilirim. çünkü pro da orta seviye de olsa tesisatın beyni teyp kalbi ise amfidir.

mümkün mertebe danışmadan yada kontrol etmeden/ettirmeden bu tip elektronik ürünler alma. bütçene dayalı olarak daha farklı ürünlerde önerebilirim. ama minimum - maksimum bilmem gerek. takdir edersin ki piyasa uçuk, asla zararına ve verimsiz bişeye para vermeni istemem.

5-6 bin TL kafamdaki üst limit olarak.

pioneer deh-2000 + ui (2000 serisi modelleri temsilen) modelleri mevcut.

amfi olarakta massive, edison, cadence markalarının 4x75 - 4x100 RMS değerleri arasındaki modellerini tercih edebilirsin. yeni ve orta sınıf cihazların fiyatları malum. son model olmasını şart görmeyip, verim ve kaliteyi baz alırsanız iyi bi oem grubu elde edersiniz. sıfıra yönelmek yerine inceleme ve karşılaştırmayla birlikte temiz ikinci el cihazlarda avantajlı bi ekipman toplamayı sağlayabilir.

konuyla alakalı her türlü bilgi ve desteği sağlamaktan çekinmem hocam. hangi şehirdeysen gerekirse senin için araştırıp pazarlığını dahi yaparım. zarar etmeden alışveriş yapman dileğiyle…

Geri
Yukarı