AMI BIOS Güncelleme

O şekilde istemedim ben kasayı açıp bakın diyorum yazılıma bakıp söyleyin demiyorum.
Pardon o zaman kasanin icinde yazan

O şekilde istemedim ben kasayı açıp bakın diyorum yazılıma bakıp söyleyin demiyorum.
Pardon o zaman kasanin icinde yazan
MSI N1996 BU Tarihte olabilir altinda da
MS-7507 VER:1.0 yaziyor

Crea yazılım desteğini sonlandırmış gözüküyor wep sayfası farklı amaç uğruna yayımlanmış. Msı sitesinden anakart modelin doğruysa bios yazılımını destek bolumunden temin edebilirsin MSI Türkiye

Bunlar 945 ile mi başlıyor? Ayrıca resim diyorum. Aida64 raporu nerede?
945 ile başlayan bişey yok kasada hangi rakamları gorduysem onları yazdım ne aida 64 raporu ?

Crea yazılım desteğini sonlandırmış gözüküyor wep sayfası farklı amaç uğruna yayımlanmış. Msı sitesinden anakart modelin doğruysa bios yazılımını destek bolumunden temin edebilirsin MSI Türkiye
işte aradığım buydu teşekkürler (y)(y) şimdi deneyecem bakalım olcak mı

@by_by yok flash ı boot ettim ama buda olmadı

945 ile başlayan bişey yok kasada hangi rakamları gorduysem onları yazdım ne aida 64 raporu ?

işte aradığım buydu teşekkürler (y)(y) şimdi deneyecem bakalım olcak mı

@by_by yok flash ı boot ettim ama buda olmadı
Boot ettiğinde olmayan nedir mesela ? Aldığın bir hatamı mevcut yoksa bios güncelleme başarısız mı oldu ?

AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi
Forumlarda imzanın nerede olduğunu öğrenin artık. 945 yoksa resim çek diyoruz yazı rakam yazıyorsun.
pardon kusura bakmayın bu ilk formum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.Buyrun aidia64 raporu file:///C:/Users/PC/Desktop/Report.htm umarım doğru yapmışımdır @by_by boot edildiğinde içinde hiçbir şey yokmuş gibi görünüyor.

O zaman yanlış boot yapmışsın problem bu şu var şayet Windows üzerinden boot edip guncelleyeyim dersen program tavsiyesi yaparım ancak riski var. En güzel bios güncelleme msdos üzerinden gerçekleşiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı