Amiral gemisi telefon önerisi

Bende öyle düşündüm fakat hem kamera hem performans olarak S22 Ultra daha iyi ve daha ucuz duruyor kafam karıştı.

Performans olarak S22 Ultra daha iyi değil. Kamera tarafında fotoğrafı konuşacaksak S22 Ultra genel olarak daha başarılı ama iş videoya geldiği zaman iPhone bariz daha iyi.

iPhone 14 alabilecek gücünüz varsa arkanıza bile bakmayın, o kadar yüksek meblağlar bir Android telefona verilmez.

Verilir niye verilmesin IPhone'un avantajları o kadar fazla değil.

14 alabileceğim Max seviye 14 Pro Max gücüm yetmez açıkçası çok iPhone seven birisi değilim fakat deneyimlemekte istiyorum aralarında şu an en kafama yatan S22 Ultra ve iPhone 14.
Kayıt paralarıyla birlikte fiyatları şöyle olacak.
iPhone 14: 22.000
S22 Ultra:18.500
Fiyat farkını vermeye değer mi sizce.

Bence değmez şu an iPhone 14 Pro Max'le beraber görebileceğin en tepe nokta. Pişman olacağını zannetmiyorum.

Güzel kamera istiyorsanız 12s Ultra bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Verilir niye verilmesin IPhone'un avantajları o kadar fazla değil.

Bence değmez şu an iPhone 14 Pro Max'le beraber görebileceğin en tepe nokta. Pişman olacağını zannetmiyorum.
Birkaç sene sonra iPhone 14 alınır mı diye sorular sorulmaya devam edecek ancak 14 ile aynı dönemde çıkan Android telefonlara talep olmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı