Çözüldü Amnesia Collection Game Pass Türkçe yama var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FNT

Hectopat
Amnesia Collection indirdim ama H, ç Türkçe yaması yok. Nasıl bu oyunlara yama yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sadece Amnesia Collection değil, neredeyse Frictional Games'in bütün oyunlarının çevirisini bu sitede bulabilirsin. İyi, sağlam çevirilerdir.

İşletim sisteminiz 64-bit ise:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Amnesia The Dark Descent\config
Hiç beceremezseniz, yamayı masaüstünde bir klasöre kurup, içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.

Siteden alıntıdır. Çok uzun zaman oldu The Dark Descent oynamayalı. Ondan dolayı net hatırlamıyorum. TDD içinde config adlı bir klasör varsa görseldeki dosyaları oraya atman gerekiyordur.

Son düzenleme:
İşletim sisteminiz 64-bit ise:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Amnesia The Dark Descent\config
Hiç beceremezseniz, yamayı masaüstünde bir klasöre kurup, içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atın.

Siteden alıntıdır. Çok uzun zaman oldu The Dark Descent oynamayalı. Ondan dolayı net hatırlamıyorum. TDD içinde config adlı bir klasör varsa görseldeki dosyaları oraya atman gerekiyordur.
Tamamdır yaptım sağ olun teşekkürler yordum sizi de

Tamamdır yaptım sağ olun teşekkürler yordum sizi de
Nasıl yaptığını anlatabilirmisiniz? Collection sürümünü gamepassten indirdim ve linki geçen siteden dark descent'in yamasını indirdim ve kurulum kısmındada config dosyasını seçtim fakat dark descent türkçe olmadı. Ayrıca collection sürümünde sadece 1 tane config dosyası var oraya aynı zamanda justine ve machina for pigs yamalarınıda nasıl kuracağız ki?

Edit: dosyaları birşekilde attım ama oyunun sadece açılmadan önceki menüsü türkçe oldu türkçede seçili gözüküyor ama oyun içinde türkçe olmuyor?
Ekran görüntüsü 2023-08-22 020842.png

Son düzenleme:
Nasıl yaptığını anlatabilirmisiniz? Collection sürümünü gamepassten indirdim ve linki geçen siteden dark descent'in yamasını indirdim ve kurulum kısmındada config dosyasını seçtim fakat dark descent türkçe olmadı. Ayrıca collection sürümünde sadece 1 tane config dosyası var oraya aynı zamanda justine ve machina for pigs yamalarınıda nasıl kuracağız ki?

Edit: dosyaları birşekilde attım ama oyunun sadece açılmadan önceki menüsü türkçe oldu türkçede seçili gözüküyor ama oyun içinde türkçe olmuyor?Eki Görüntüle 1912184
Yeni konu açın, bakalım neler yapabileceğimize.

Yeni konular

Geri
Yukarı