Çözüldü AmogOS nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

576822

Centipat
İnternette gördüm ve gerçekten kurup oyun oynayanlar varmış, her saat sistem değiştiriyorum zaten ama bilgisayarım UEFI desteklemiyor ve Türkçe kurulum videosu bulamadım. Yardımcı olur musunuz :D?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternette gördüm ve gerçekten kurup oyun oynayanlar varmış, her saat sistem değiştiriyorum zaten ama bilgisayarım UEFI desteklemiyor ve Türkçe kurulum videosu bulamadım. Yardımcı olur musunuz :D?
Buradan AmogOS'i indir ilk önce. Günlük kullanım için uygun olur mu bilmem ama bu işletim sistemi bir şaka.

USB'ye yazdırmak için Rufus yerine Universal USB Installer kullanın.
Yazdırırken Other Distros kısmında AmogOS'i bulabilirsiniz, onu seçin.
Buradan AmogOS'i indir ilk önce. Günlük kullanım için uygun olur mu bilmem ama bu işletim sistemi bir şaka.

USB'ye yazdırmak için Rufus yerine Universal USB Installer kullanın.
Yazdırırken Other Distros kısmında AmogOS'i bulabilirsiniz, onu seçin.

Çözüm
Buradan Amogos'i indir ilk önce. Günlük kullanım için uygun olur mu bilmem ama bu işletim sistemi bir şaka.

USB'ye yazdırmak için Rufus yerine universal USB ınstaller kullanın.
Yazdırırken other distros kısmında Amogos'i bulabilirsiniz, onu seçin.

Çok sağ ol artık sonunda yapabildim kaç gündür cevap bekliyorum 🤠

Yeni konular

Geri
Yukarı