Among Us Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Adamlar 300-500TL'lik oyun vermek zorundaymış gibi davranıyor herkes.
Zaten GTA 5'i NBA'i falan olmayanlar nasibini aldı zamanında daha neyine yetmiyor anlamıyorum.
Üstelik bu kadar da değil.
Battlefront.
Ark.
Borderlands 1-2
Metro 2033.
Watch Dogs 2 ve bunlar gibi daha birçok oyun verildi.
Adamlar isterse 3TL'lik oyun verir bedava mı bedava ben bir sorun göremiyorum beğenmiyorsan almazsın beleş zaten zorlayan yok.

Çok doğru hocam.

NBA'in ilk harfinin alfabede 4 harf önünde olan harf "R" dir. ( O - Ö -P - R)
AMONG US'ın da ne tesadüfse ilk harfinin alfabede 4 harf önünde olan harf "D" dir. (B - C - Ç - D)

Eğer sonraki oyunun ilk harfinin alfabede 4 ilerisi de R olursa RDR 2 geliyor (2'yi de NBA'in kısaltması olan 2K21'den aldı) kesin bilgi yayalım.

İlginç bir hamle, HZD beklerken suratıma şaplak yemişe döndüm ama olsun.

Gelecek hafta Gacha Life gelme potansiyeli var hocam. (!)

Hep bizim istediğimiz oyunları verecek değiller, adamlar zaten çok fazla büyük oyun verip çok zarar etti.

NBA'in ilk harfinin alfabede 4 harf önünde olan harf "R" dir. ( O - Ö -P - R)
AMONG US'ın da ne tesadüfse ilk harfinin alfabede 4 harf önünde olan harf "D" dir. (B - C - Ç - D)

Eğer sonraki oyunun ilk harfinin alfabede 4 ilerisi de R olursa RDR 2 geliyor (2'yi de NBA'in kısaltması olan 2K21'den aldı) kesin bilgi yayalım.
Epic games in kurucuları Türk mü :D

Hep bizim istediğimiz oyunları verecek değiller, adamlar zaten çok fazla büyük oyun verip çok zarar etti.
Hayır, etmediler. Şu zamana kadar verdikleri bütün oyunların sözleşmeleri toplam 100 milyon dolar civarına kapatılmış. Satışlarda Steam ile kafa kafaya olduğunu düşünürseniz, zarar değil, baya iyi bir kâr var. Fortnite içindeki mikro ödemelerden de dehşet para kaldırıyorlar. Hiç öyle acınacak durumda “zarar ettiler:(“ denecek halde değiller kısacası.

Olay zaten bizim istediğimiz oyunları verip vermemeleri de değil. Mystery game diye insanları heyecanlandırıyorsan, gidip de mobilde bedava olan, ölü bir oyunu vermezsin. Bu, insanları mystery game etiketiyle manipüle etmek olur.

Hayır, etmediler. Şu zamana kadar verdikleri bütün oyunların sözleşmeleri toplam 100 milyon dolar civarına kapatılmış. Satışlarda Steam ile kafa kafaya olduğunu düşünürseniz, zarar değil, baya iyi bir kâr var. Fortnite içindeki mikro ödemelerden de dehşet para kaldırıyorlar. Hiç öyle acınacak durumda “zarar ettiler:(“ denecek halde değiller kısacası.

Olay zaten bizim istediğimiz oyunları verip vermemeleri de değil. Mystery game diye insanları heyecanlandırıyorsan, gidip de mobilde bedava olan, ölü bir oyunu vermezsin. Bu, insanları mystery game etiketiyle manipüle etmek olur.

Bir kere de böyle bir oyun verseler ne olur? Belki zarar etmediler ama her zaman da AAA oyun verecek değiller ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı