Among Us imposter vermiyor

TheZero53

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu ilk başta airship haritası gelmeden önce crackli indrimiştim fakat sonradan güncelleme istediği için sildim. Geçen ay oyunu Steam'den satın alıp oyuna girdiğimde ise airship mapinin kıyafetleri hariç bütün her şey açıktı. İlk başta anlam veremedim fakat önceden indirdiğim crackli versiyonlardan dolayı olduğunu düşündüm çünkü bayağı oynadım ve bana asla imposter gelmedi. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Kıyafet ayağına oyunun tadı kaçtı resmen :((

Oyunu ilk başta airship haritası gelmeden önce crackli indrimiştim fakat sonradan güncelleme istediği için sildim. Geçen ay oyunu Steam'den satın alıp oyuna girdiğimde ise airship mapinin kıyafetleri hariç bütün her şey açıktı. İlk başta anlam veremedim fakat önceden indirdiğim crackli versiyonlardan dolayı olduğunu düşündüm çünkü bayağı oynadım ve bana asla imposter gelmedi. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Kıyafet ayağına oyunun tadı kaçtı resmen :((
Şu oyunu neden crack oynarsın ki? PC sürümü paralı diye para vermek istemesen bile oyun mobilde beleş zaten. Mobil cihazın yoksa bile bir emülatör indirip oynayabilirdin. Ayrıca impostor olmak şans işidir.

Şanssız olduğun için veremiyor olabilir mi? Bunun neresinde teknik desteğe ihtiyacınız var anlamadım?
gerçekten çok çok fazla denedim bu kadarının şans olacağını düşünmüyorum
Şu oyunu neden crack oynarsın ki? PC sürümü paralı diye para vermek istemesen bile oyun mobilde beleş zaten. Mobil cihazın yoksa bile bir emülatör indirip oynayabilirdin. Ayrıca impostor olmak şans işidir.
bluestacks önerdiler fakat bilgisayarım kaldırmıyor çok kasıyor :( açamadım onda oyunu

Şans faktörüyle alakalı olayı "oyun teknik destek" bölümüne yazmak 🤠🤠🤠

Yardım etmeyecekseniz yazmanıza gerek yoktu seviyenize düşmeyeceğim.

Crack sürümünde neredeyse hiç ımposter gelmiyor. Among Us'a dair her şeyi silip, baştan yükleyin.

Denetim Masası'ndan sildim fakat dosya varsa nereden bulacağım? Kolay bir yöntemi var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı