Among Us oynayacak ekip

uksenel

Hectopat
Arkadaşlar selam, izlemekten ve oynamaktan keyif aldığım bir oyun Among Us, arada bir denk gelip birileriyle oynuyorum ama şöyle aramızda bir ekip kursak diyorum. Katılmak isteyenler ekleyebilir. Arkadaş kodum: 238699579 ID: KY1xo

İstediğin zaman müsait olduğumda gelirim. Discord falan kulanıyorum. İstersen Steam'den ekleyebilirsin.
Hocam, beni Steam'de arkadaşlıktan çıkarmışsınız, çok üzüldüm. Ben sizi rahatsız edecek bir şey yapmadım ki, hatta davet bile etmedim, neden yaptınız?

Hocam, beni Steam'de arkadaşlıktan çıkarmışsınız, çok üzüldüm. Ben sizi rahatsız edecek bir şey yapmadım ki, hatta davet bile etmedim, neden yaptınız?
Emin misin? Bazen toplu olarak yabancı trade yaptığım kişileri siliyorum. Tanıyamadıysam silmiş olabilirim. Kusura bakma. Bilerek yapmamışımdır. Tekrar atabilirsin.

Emin misin? Bazen toplu olarak yabancı trade yaptığım kişileri siliyorum. Tanıyamadıysam silmiş olabilirim. Kusura bakma. Bilerek yapmamışımdır. Tekrar atabilirsin.
Zaten topu topu 5 tane arkadaşım var, aa dur, ismimi değiştirdim. ESAT'dı ismim AURORA yaptım. Yeni nickim, herhalde ondandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı