Among Us Oyun arkadaşı

Arkadaşlar Among Us oynayan bir tayfa var mı katılmak isterim yabancılarla sarmıyor.
aga çok kısa bir süre içinde youtube kanalı açıyom kendime bir ekip kurup onlarla video çekmek istiyorum yani şuanda bilgisayarım çok kötü durumda sadece among us kaldırıyo istersen sende gel videolarda oyna ve yemi bir dc açacagım gelirsen gel

Aga çok kısa bir süre içinde YouTube kanalı açıyom kendime bir ekip kurup onlarla video çekmek istiyorum yani şu anda bilgisayarım çok kötü durumda sadece Among Us kaldırıyor istersen sende gel videolarda oyna veyemi bir DC açacagım gelirsen gel

Ben gelebilirim. İsmini DC'yi ver. Ama söyleyeyim yaşım 15'ten küçük

Arkadaşlar Among Us oynayan bir tayfa var mı katılmak isterim yabancılarla sarmıyor.
Ben.
Ben gelirim

Ato#0619

Çok kısa bir süre içinde Youtube kanalı açıyorum. Kendime bir ekip kurup onlarla video çekmek istiyorum yani. Şu anda bilgisayarım çok kötü durumda, sadece Among Us kaldırıyor. İstersen sen de gel videolarda oyna. Yeni bir DC açacagım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga çok kısa bir süre içinde YouTube kanalı açıyorum kendime bir ekip kurup onlarla video çekmek istiyorum yani şu anda bilgisayarım çok kötü durumda sadece Among Us kaldırıyor istersen sende gel videolarda oyna veyemi bir DC açacagım gelirsen gel.

Kanka beni de alasana gruba. Ben de YouTuber'ım.

Merhaba Among Us üstünden YouTube için funny moments tarzın da video çekmek istiyorum. Beraber bu oyunu oynayacak ve bu yolu yürüyecek arkadaşlar arıyorum.

Arkadaşlar Fall Guys ya da Among Us oynayacak varsa ekleyebilir. Discord: mador - 9 #7099

Yeni konular

Geri
Yukarı