AMP ve ATP arasındaki fark nedir?

ATP anadolu teknik programı yani lgs ile girenler oluyor AMP anadolu meslek programı fark yok galiba ama stajda fakrlılıklar var sanırım atp de yaz tatilinde çalışıyorsunuz ampde okul varken çalısıyorsunuz galiba

9. sınıfa yeni geçtim ve AMP olarak gözüküyor, ben seçmedim otomatik ayarlanmış sanırım. Atp ile arasında çok fark var mı?

Dostum 11. sınıfım 9 ve 10'da Amp'ydim bu sene Atp'ye geçtim. Üniversite istiyorsan Atp'ye geçmelisin kesinlikle, ha yok ben dükkân açacağım ya da liseden sonra çalışacağım diyorsan Amp'de kalmalısın önerimdir. Amp'de arkadaşlarım 9 ve 10 konusu görüyor 11. sınıfta (TYT konuları) ama ben Atp'de sayısal odaklı ve AYT görüyorum. Bilişim bölümünde olduğum içinde mecburi Atp'ye geçtim. Eğer Atp'ye geçeceksen notlarını bu sene yüksek tut ve hiçbir dersten kalma sakın.

Atpninde kötü yanları var arkadaşın gazına gelmeyin müdür yardımcısı veya sınıf hocanıza sorabilirsiniz kendi kararınızı öyle verirsiniz bende atp istiyordum ama amp daha iyi geldi bilgi alınca hocalarımdan

Rica ediyorum boş yapmayın. Kötü yanlarını yazmanızı bekliyorum... Anadolu lisesi gibi olmasını beklemiyorsun herhalde değil mi?
Siz anadolu lisesi gibi anlatmışsınız kendi kararınız arkadaşa uymuyor olabilir herkesin dersleri aynı değil sen matematik seviyorsan ben tde seviyorum anladınmı boş yapıyorsun demekle olmuyor kolay oyuncak şeyler değil bunlar gidip geri dönemeyenler var.

9. sınıfa yeni geçtim ve AMP olarak gözüküyor, ben seçmedim otomatik ayarlanmış sanırım. ATP ile arasında çok fark var mı?
Bir de eklemek istiyorum: Amp'de 12. sınıfta haftada 3 gün staj 2 gün ders göreceksin. Atp'de ise 11. sınıfın sonunda 40 gün staj göreceksin ve bir daha staj görmeyeceksin.

Siz anadolu lisesi gibi anlatmışsınız kendi kararınız arkadaşa uymuyor olabilir herkesin dersleri aynı değil sen matematik seviyorsan ben tde seviyorum anladınmı boş yapıyorsun demekle olmuyor kolay oyuncak şeyler değil bunlar gidip geri dönemeyenler var.
Türk Dili Ve Edebiyatı hocana selamlarımı ilet. Okuma yazman liseye gelmişsin ve hâlâ eksik. Ben ne yazmışım??? Demişim ki; "Üniversite istiyorsan Atp'ye geçmelisin kesinlikle, ha yok ben dükkân açacağım ya da liseden sonra çalışacağım diyorsan Amp'de kalmalısın önerimdir.". Anladın?

Yeni konular

Geri
Yukarı