Ampulden "Coil Whine" tarzı ses geliyor

Xenithral

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 5600 4.65GHz PBO
MOBO: ASUS B450M DRAGON
GPU: PALIT RTX 3060
DISPLAY: AOC 25G3ZM 240Hz 0.5Ms AH-VA
Selamlar, sese karşı gerçekten duyarlı birisi olarak odamda beni uzun süredir rahatsız eden ve bugün itibariyle daha fazla dayanamayacağım bir sorunla karşı karşıyayım.

Odamın ışığını açınca az da olsa bilgisayardaki "Coil Whine" tarzı bir ses alıyorum. Bu ses düşük olsa da kitap okurken ya da yatakta uzanırken ışığı kapatmaya üşendiğimde sorun yaratıyor.

Ampulü çıkartınca sorun düzeliyor fakat neden olduğunu anlayamadım. Akım ampule ulaştığı için mi oluyor yoksa ampulün dandik olmasından dolayı mı?

Ampül model: Powerkey E27 LED 80W (Ampulerden anlamıyorum)

Not: Eğer ampulü değiştirmem gerekiyorsa 100-150₺'ye kadar göz sağlığı için zararsız ve tasarruflu bir ürün önerirseniz sevinirim.

Problemin neyden kaynaklandığını bilmiyorum ancak eğer sorun dediğiniz gibi ampulse eğer bunları öneririm, kendim de kullanmaktayım:

Beyaz:

Sarı:

Problemin neyden kaynaklandığını bilmiyorum ancak eğer sorun dediğiniz gibi ampulse eğer bunları öneririm, kendim de kullanmaktayım:

Beyaz:

Sarı:

Birisinde en az 2 tane, diğerinde ise en az 4 tane alım yapmaya izin veriyor dostum. Nedense ucuz olan Philips ampullerin çoğu öyle

Birisinde en az 2 tane, diğerinde ise en az 4 tane alım yapmaya izin veriyor dostum. Nedense ucuz olan Philips ampullerin çoğu öyle
Garipmiş hocam, bilmiyordum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı