An internal System error occurred hatası

ayyldz57

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Directx kurulumu yaparken bu hatayı alıyorum.
DXError.log ve DirextX.log belgelerinin içeriğinin ekran görüntüsü aldım. Sorunum tam olarak nedir ?
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu kurdum fakat eski bir sürüm sanırım. Yine son sürüm kurmaya çalışırken aynı hatayı alıyorum.
Birde regedit.exe deki DirectX dizinini sildim biryerde düzeleceğini yazmışlardı.

(Verdiğiniz dosyayı bir klasöre çıkartarak kurdum, doğrumu bilemiyorum)

Yine aynı, sanırım ilk verdiğinizi kurarken bir hata yapıyorum. kurulumda bir dosya dizini istiyor ben onu yeni bir klasöre çıkartıp içerdeki DXSETUP ile kurdum.

Yine aynı, sanırım ilk verdiğinizi kurarken bir hata yapıyorum. kurulumda bir dosya dizini istiyor ben onu yeni bir klasöre çıkartıp içerdeki DXSETUP ile kurdum.
Bu şekilde kurulmuş olur. Daha baka şeye gerek yok. Regedit'e bulaştıysan daha çok hata alırsın.

Bilgisayara format attım, ilk önce ilk verdiğinizi kurdum. Sonra ikincisini kurayım derken yine aynı hata... Dikkatimi çeken nokta ilk verdiğinizi kurduktan sonra windows klasöründe DirectX adında bir klasör oluşmuyor.

dxdiag 'ta directx : 11.2 olarak gözüküyor. Yüklüde benmi boşa uğraşıyorum acaba :S

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı