AN515-55 Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

burakcbc

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8gb 2933 Mhz CL22
Ekran kartı
1650 Ti
İşlemci
İ5 10300h
Acer Nitro 5 AN515-55 model laptop aldım ama birkaç kere mavi ekran hatası verdi. Memtest86 testi yaptım Pass dedi. Minidump dosyalarını paylaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Intel Smart Sound Technology OSD sürücüsü sorun çıkarmış.
Intel Serial IO I2C Host Controller sürücüs sorun çıkarmış.
Bu 2 sürücüyü kaldırmak sorunu çözecektir.
Bu sürücülere ihtiyacın varsa, temiz sürücü kurulumu yapabilirsin. Windows 10 sürümünle uyumsuzluk sorunundan kaynaklı olabilir.

Format atmaya gerek yok. Donanım Kimliği verilirse sorun çözülür.

Bu sürücülere ihtiyacın varsa, temiz sürücü kurulumu yapabilirsin. Windows 10 sürümünle uyumsuzluk sorunundan kaynaklı olabilir.
Bu sürücülerin son sürümlerini indirsem acaba düzelir mi. Tam ne işe yarıyorlar bilemediğim için kaldırsam eksiklikleri sıkıntı çıkarır mı bilemedim.

Bu sürücülerin son sürümlerini indirsem acaba düzelir mi. Tam ne işe yarıyorlar bilemediğim için kaldırsam eksiklikleri sıkıntı çıkarır mı bilemedim.

Burada yazılanlara göre pek gerekmiyor ama yine de siz bilirsiniz. Genelde son sürümler, sorunu çözer.

İntel in bütün sürücüleri güncelleme programı var. Şu an hepsi güncel diyor. Tekrar bir deneyip bakmam lazım olmazsa silerim. Yardımlar için teşekkürler.
Intel Driver Support Assistant'ı kastediyorsun sanırım. Şahsen ben bir faydasını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı