Çözüldü Ana ekran tuşu bozuk olan IPad'i ITunes'a bağlayıp açma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MagNusChaSe

Hectopat
Daha fazla  
iPad 2 cihazım var. Ana ekran tuşu bozuk gibi ama ara sıra basılıca falan açılıyor. İnternette denediğim yöntemde tuşa basılı tutup PC'ye bağlayın diyordu. Ben de yaptım fakat tuşa basılı tutmama rağmen olmadı. Bu yöntem dışında başka bir çözüm var mı? Ekran tamamen kilitli iPad etkin değil ITunes'a bağlanın yazıyor.

Çözüm
iPad 2 cihazım var. Ana ekran tuşu bozuk gibi ama ara sıra basılıca falan açılıyor. İnternette denediğim yöntemde tuşa basılı tutup PC'ye bağlayın diyordu. Ben de yaptım fakat tuşa basılı tutmama rağmen olmadı. Bu yöntem dışında başka bir çözüm var mı? Ekran tamamen kilitli iPad etkin değil ITunes'a bağlanın yazıyor.
Önce iPadi kapatın sonra pc ye baglayın (iTunes açık olsun) güç tuşu ve ana ekran tuşuna basılı tutun iTunes otomatik tanır iPadi
Ondan sonra sıfırlarsınız.
Önce iPadi kapatın sonra pc ye baglayın (iTunes açık olsun) güç tuşu ve ana ekran tuşuna basılı tutun iTunes otomatik tanır iPadi

Çözüm
Önce IPad'i kapatın sonra PC'ye baglayın (iTunes açık olsun) güç tuşu ve ana ekran tuşuna basılı tutun iTunes otomatik tanır IPad'i.

Dediğinizi yaptım fakat olmadı. Çünkü ana ekran tuşu bozuk ve assistive touch da yok açmamışım. Yalnız ana ekran tuşuna 1 kere basınca tabletin ekranı açılıyor ama basılı tutnca ITunes'a bağlan ekranı gelmiyor sebebi ne olabilir?
Önce IPad'i kapatın sonra PC'ye baglayın (iTunes açık olsun) güç tuşu ve ana ekran tuşuna basılı tutun iTunes otomatik tanır IPad'i.

Dediğinizi bir daha yaptım. Bu sefer tuşun yan taraflarına baskı uyguladım ve oldu. Gerisini de halletim şu an cihaz açık ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı